kallot
Fx IG Tw
8

Tomasz Grodzki

W tradingu wykorzystuję głównie analizę techniczną opartą o teorie Dowa jak i Mechanikę rynku, dosyć spora ilość moich "dziwnych" pozycji bazuje na " Darvas Box" Moim głównym mottem jest powiedzenie Pana - George Soros: "Absolutnie nie ważne jest czy masz rację czy nie. Ważne jest tylko to, ile zarabiasz, kiedy masz rację i ile tracisz, kiedy się mylisz."
Doświadczenie: 5 lat i więcej
Tomasz Grodzki

Witam, dosyć ciekawy artykuł + felieton z Panem Piotrem Kuczyńskim polecam poświecić trochę czasu i obejrzeć :) http://www.bankier.pl/wiadomosc/Wielkie-banki-tworza-wlasnego-Bitcoina-7474685.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=sm&utm_campaign=socialfb

Tomasz Grodzki

Witam, warto w przyszłym tygodniu czyli od 25.07.2016 zwrócić uwagę na parę USD/CAD cena znajduje się w dosyć ciekawym miejscu. Na screenie moje przemyślenia.
Pozdrawiam.

Tomasz Grodzki

Witam, polecam obejrzeć reportaż z Ciekawą osobą : http://www.parkiet.com/artykul/1485023-Wszyscy-szukaja-swietego-Graala-na-foreksie.html

Tomasz Grodzki

Witam, co myślicie o handlu u brokera MM?? Broker ów gwarantuje stop losy jednak ogranicza punktowo odległość otwieranego zlecenia oczekującego jaki i zabezpieczenie tego typu zlecenia ma też wymuszoną odległość w punktach ( cena ) jeszcze jednym minusem są spredy (koszta transakcji ) ale wydaje się dosyć dobrym brokerem do inwestycji długoterminowych ze względu na bezpieczeństwo gwarantowanego SL Jak na chwilę obecną jest to jedyny broker którego znalazłem z gwarantowanym stop losem. Czy ktoś z was korzysta z usług takiego brokera i jak się to ma co do waszych udanych inwestycji.

pokaż wcześniejsze komentarze
Marcin Drobny inwestor indywidualny
Czyli jest 100% ochrona przed saldem debetowym?
Pozwolę sobie zacytować cześć mojej korespondencji z brokerem: "ochrona przed saldem ujemnym jest gwarantowana. STOP LOSS tez jest gwarantowany w każdej sytuacji ( weekendy, luki cenowe ). W związku z tym, ze stop loss jest gwarantowany i wszelkie luki są pokrywane przez nas, jest on ograniczony pewna odległością od ceny otwarcia – na walutach jest to 8 pipsow, a na surowcach miedzy 16-21 pipsow. Jesteśmy fair w stosunku do klienta, dlatego chcemy aby klient był fair w stosunku do nas J " tak to mniej więcej wygląda
w takim razie jeśli luki weekendowe sa pokrywane to wystarczy poczekac na cos duzego zaladowac sie z dwoch stron na dwóch kontach. z dużą dżwigną. Konta na żuli albo na ludzi z dlugami dużymi.
Tomasz Grodzki

W ramach relaksu po trudnym dniu :) polecam posłuchać przed zaśnięciem:
www.youtube.com/watch?v=KmzFDEu2RoA

Tomasz Grodzki

Witam,
para eur/usd w dosyć ciekawym miejscu na screenie z wczoraj zrealizował się tylko plan nr.2
W dniu dzisiejszym spore szanse na odreagowanie cena doszła w strefę testowania poprzednich szczytów z H1

Ewelina Gram na daxie
Zagranie na większe odbicie czy tylko na reakcję?
Krzysiek Daytrader walutowy
1,2,3 to możliwe scenariusze czy jakieś oznaczenia z elliotta?
Na reakcje w strefie jeżeli wybiją okolice 1.12977 i przetasują to od góry będę chciał złapać większy ruch, oznaczenia 1,2,3 to były prawdopodobne scenariusze.
Tomasz Grodzki

Witam, wygląda na to że obszar ceny 50,95 został obroniony na WTI co zwiększa szanse na scenariusz spadkowy. Taki mój mały plan na dołączenie się do ewentualnych spadków, a wy jak to widzicie obecnie?

Tomasz Grodzki

USD/CAD takie pomysły co do pozycji

pokaż wcześniejsze komentarze
Pozycja zabezpieczona na Be+ i teraz tylko nie dać się wywalić z rynku za szybki.
Jak przebiją to będziesz miał popłacone :)
Tak,należy mieć na uwadze ze tf H4 nadal ma trend up i obecna pozycja jest mimowolnie pozycja przeciw trendowi wyższego rzędu aż do jego złamania.
Tomasz Grodzki

USD/CAD Ciekawie wygląda na M 30.

pokaż wcześniejsze komentarze
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Pierwsze 2 shorty odpalone Rafale
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Stop Loss wędruje na BEP z dwóch pozycji:
U mnie jeszcze nie zapracowały zlecenia oczekujące i trochę mnie martwi formacja świecowa pokazująca nie zdecydowanie rynku wygląda jak by jeszcze szli w górę.
Tomasz Grodzki

EUR/GBP tf m 30 będę otwierał krótką pozycje ( oznaczenia literowe to punkty z mojej czek listy)

pokaż wcześniejsze komentarze
A co myślicie o takiej opcji na Long?
W przedziale wyznaczonych stref wygląda rozsądnie ale nie wiem jakie są średnie na wykresie ja pod swoimi średnimi raczej bym nie kupił.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@Henk_Trader po drodze masz sporą zaporę w rejonie 61,8% - https://charts.mql5.com/11/353/eurgbp-h4-hft-brokers-dom.png
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)