SKNInwestor
5

SKNInwestor

Studenckie Koło Naukowe Inwestor jest największą organizacją studencką na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Nie boimy się podejmować działań społecznych zakrojonych na dużą skalę. Łączy nas wspólna pasja tworzenia nowatorskich przedsięwzięć, podejmowania ambitnych wyzwań, chęć pogłębiania wiedzy, zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju osobistego. Właśnie te cechy pozwalają nam osiągać sukces przy tworzeniu naszych projektów, a także budować profesjonalne relacje z naszymi partnerami, którym możemy zaoferować najlepszych studentów posiadających olbrzymi zasób doświadczenia. Chcemy być motorem do działania dla innych, dlatego też jako aktywny uczestnik życia naszego Uniwersytetu do sztandarowych celów zaliczamy: * Budowanie profesjonalnych i trwałych relacji między środowiskiem akademickim i biznesowym * Szerzenie wiedzy z zakresu funkcjonowania rynku kapitałowego oraz szeroko rozumianego doradztwa biznesowego * Tworzenie wielopokoleniowej organizacji poprzez aktywną współpracę ze społecznością alumnów * Aktywizację i wspieranie inicjatyw studenckich * Wzmacnianie relacji społecznych * Wspólną pracę nad sukcesem osobistym i zawodowym
Doświadczenie: poniżej roku
SKNInwestor

Mamy zwycięzcę kolejnego tygodnia!
Kojo osiągnął ponad 45% zwrotu w 3 tygodnie bez lewaru!
Konkurs trwa jeszcze kilka dni i wiele może się zmienić.
Zapraszam do śledzenia rankingu :)
http://www.gragieldowa2016.pl/#!ranking/gi3ip

SKNInwestor

Mamy już zwycięzcę drugiego tygodnia!
Wciąż możecie wygrać całość konkursu i/lub cotygodniowe nagrody! Co tydzień do wygrania są między innymi książki poświęcone inwestycjom finansowym, dostarczone przez SII oraz Dom Maklerski BZ WBK!
Zamieszczam Wam linki do rankingu, oraz do wydarzenia na Facebooku'u gdzie dowiecie się jak dołączyć do konkursu ;)
http://www.gragieldowa2016.pl/#!ranking/gi3ip
https://www.facebook.com/events/1704244986525455/

SKNInwestor

Mamy już zwycięzce pierwszego tygodnia Gry Giełdowej! Pan "Traderowicz" wygrał tygodniowy etap osiągając ponad 10% zysku (przypominam, że tutaj nie lewarujemy!).
Kolejne tygodniowe etapy oraz ranking generalny jeszcze nie raz ulegnie zmianie, dlatego zapraszam Was do wzięcia udziału! Oto link do aktualizowanego rankingu: http://www.gragieldowa2016.pl/#!ranking/gi3ip

Krzysiek Daytrader walutowy
Nie ma lewara czyli tylko akcje mozna kupować? Dziala krotka sprzedaż?
Marek1976 FX/GPW
@SKNInwestor @Krzysiek a słyszeliście o konkursie tmsu? oni co chwile te konkursy robią - https://konkurs.tms.pl/wyniki.html
SKNInwestor

Cześć!
Właśnie rusza Gra Giełdowa, ostatnie chwile, aby zapisać się nie tracąc do innych uczestników! Wszystkich, którzy nie są w temacie zapraszam do odwiedzenia wydarzenia na Facebook'u - tam znajdziecie wszystkie informacje :)
https://www.facebook.com/events/1704244986525455/

Marcin Drobny inwestor indywidualny
Jak często zmieniają się rankingi? Ilu uczestników bierze udział, rozumiem, że to sami studenci tak?
Ewelina Gram na daxie
Chyba tylko dla studentów, za to zasieg na caly kraj więc moze byc dobra rywalizacja
Cześć, przepraszam, że tak późno Wam odpowiadam. Wklejam fragment z regulaminu ;) "W Konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, będące studentami uczelni państwowych i prywatnych oraz uczniami szkół średnich i szkół średnich technicznych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły 16 rok życia, nie mające jednak więcej niż 26 lat."
SKNInwestor

Cześć! Jakiś czas temu informowałem Was o konkursie inwestycyjnym SKN Inwestor. W najbliższy poniedziałek odbędzie się debata inauguracyjna - w Łodzi na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym UŁ (15:00, sala C140). Wypowiadać będą się: Michał Papuga - analityk z X-Trade Brokers, Mikołaj Noga - Trader ze stowarzyszenia Libertariańskiego, Sebastian Huczek z domu maklerskiego INC oraz Kamil Partyka - trader z kfksa. Nawet jeśli nie zamierzacie brać udziału w samym konkursie to uważam, że sama debata jest warta odwiedzenia - tematem będzie "W co warto inwestować w dzisiejszych czasach?". Przez kolejne 4 dni będą się odbywały szkolenia z zakresu inwestowania w 9(!) miastach w Polsce, szczegóły poznacie na stronie naszego wydarzenia na Fb :) https://www.facebook.com/events/1704244986525455/

SKNInwestor

Witam wszystkich serdecznie!

SKN Inwestor właśnie wyruszył z 10 edycją największego w Polsce, akademickiego konkursu inwestycyjnego. Chciałbym zaprosić wszystkich do udziału, jako że oprócz nagród rzeczowych do wygrania są również praktyki m.in. w Fibonacci Team School i Domu Maklerskim INC.
Nie będę się więcej rozpisywał na temt konkursu na stronie poświęconej inwestowaniu samemu w sobie, dlatego zainteresowanych odsyłam do wydarzenia na Facebook'u, sam natomiast będę w ramach wydarzenia udostępniał tutaj swoje amatorskie (mam nadzieję, że przydatne) analizy i komentarze :)

https://www.facebook.com/events/1704244986525455/

Patrząc obecnie na WIG20 (w moim przypadku notowania pochodzą z rynku kontraktów CFD, od HFT Brokers) możemy zauważyć przebicie wsparcia widocznego na skali miesięcznej, a następnie powrót do tego samego poziomu. Na tej podstawie można przypuszczać, że jeszcze będziemy musieli poczekać zanim najbardziej znany, polski indeks wróci do szczytów sprzed kryzysu w 2007. Jeżeli nastąpi odbicie od niedawno pokonanego wsparcia może to otworzyć drogę kolejnemu trendowi spadkowemu, być może aż do poziomu historycznego minimum.

Skala miesięczna jest bardzo szerokim przedziałem czasowym, natomiast patrząc na wysoki interwał możemy przewidzieć kierunek, w którym ustawią się trendy na interwałach niższych, dlatego załączam również wykres z niższego interwału, gdzie również widać reakcję na ponowne zetknięcie ze starym wsparciem, a nowym oporem.

pokaż wcześniejsze komentarze
"W Konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, będące studentami uczelni państwowych i prywatnych oraz uczniami szkół średnich i szkół średnich technicznych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły 16 rok życia, nie mające jednak więcej niż 26 lat." - dokładnie w ten sposób :)
Ewelina Gram na daxie
Czy aby na pewno chodziło o INC? Barwy są podobne do ING, literówka?
Na pewno :) To INC z nami współpracuje.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)