kichol
5

kichol

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: poniżej roku
kichol

możliwe że jeszcze trochę porosną

pokaż wcześniejsze komentarze
130 pkt
175 pkt Ondrej jak żyjesz
człowiek sobie pluje w brode troche i zawsze tak będzie ale jak juz wezmiesz 10-15 pkt i masz zaksiegowany zysk to też jest ważne. DAX lubi hustawki. A co jesli np. obsuniemy się 30-50pkt a było 15 na + ?
kichol

12 kwietnia

kichol

11 kwietnia zaczynam grę na FUS30

kichol

spodziewane spadki na DAX

pokaż wcześniejsze komentarze
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@Marek1976 @kichol widzicie ten lokalny układ? DAX M5 - tworzy się lokalny układ AB=CD oparty na korekcie pędzącej https://charts.mql5.com/10/745/de30-m5-hft-brokers-dom.png Dodatkowo znajdujemy się na wysokości dołka z 29 marca.
za wcześnie na wzrost prędzej przebiją i polecą dalej
@Marek1976 trzymasz nadal SELL na oddałem :-/
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)