Arhon
Fx
41

Rafal Żmijewski

Doświadczenie: 5 lat i więcej
Rafal Żmijewski

GBP/JPY będzie powtórka, wszystkie misie łapią klastry fibo fe 100 + fe 161,8

Rafal Żmijewski

GBP/JPY Oznaczone poziomy i klastry na sell długoterminowo. @lukasz.fijolek

pokaż wcześniejsze komentarze
Nie potraktowałem tego jako podwójny szczyt, (ale tak jest tam podwójny szczyt). Widziałem tam ZZB, jak i test układu OB z niższego interwału, po prostu jak dla mnie nie dokończona technicznie korekta nieregularna... :) Ataki scenariusz to na h1 będę rozgrywał, standardowo na formacje świecową.
Ewelina Gram na daxie
oki dzięki
Krzyśku nie umiem grać na wolumen, A ty coś już tam widzisz ?
Rafal Żmijewski

EUR/USD Powodzenia ! Klaster fibo fe100 + fe 161,8 @lukasz.fijolek

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
alert ustawiony :)
Rafal Żmijewski

AUD/USD https://pl.tradingview.com/x/M8eHZ9Q0/ Overbalance

Rafal Żmijewski

USD/CHF https://pl.tradingview.com/x/FTnr7UV6/ Zakończenie korekty pędzącej.

Rafal Żmijewski

EUR/USD Fe 161.8 + układ OB z H 4

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Plus układ harmoniczny Nietoperza + round level 1,1100 :) Myślimy podobnie :)
Rafal Żmijewski

GBPUSD https://pl.tradingview.com/x/cnzLFx85/ Price can reach 'D' point of the AB=CD bearish formation.

pokaż wcześniejsze komentarze
Adrian Keyha Fx-Nature
P.S. Nie przeszkadzają ci te alerty z danych u dołu wykresu?
Przeszkadzają, ogólnie nie podobają mi się narzędzia do rysowania AT Ogólnie nowy trend odnośnie "przeglądarkowych" platform daje ciała :)
A i tak układ wygląda fajnie oby chcieli tam sprzedawać :)
Rafal Żmijewski

Klaser fibo 2x FE 161,8

pokaż wcześniejsze komentarze
no układ całkiem fajny ja to na serbro na kupno za jakieś pół roku :)
Marek1976 FX/GPW
@lukasz.fijolek o tym setupie na srebrze dzisiaj wspominał na live o 12. Rozgrywasz to oczekujączym czy zdejmujesz na noc?
Nie rozgrywam nawet
Rafal Żmijewski

EUR/USD MIerzenie FE 100 i 161,8

Rafal Żmijewski

GBP/USD TEST UKŁADU OB https://pl.tradingview.com/chart/GBPUSD/3NfE3m9q/

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)