Henk_Trader
Fx Tw
10

Henk_Trader

W tradingu wykorzystuję głównie analizę techniczną opartą na średnich EMA, formacji harmonicznej ABCD, japońskiej analizie świecznikowej oraz oscylatorze STOCH. Obecnie zbieram dane statystyczne i pracuję nad optymalizacją systemu.
Doświadczenie: 3 lata
Henk_Trader

Ciekawa sytuacja na USDMXN.

Henk_Trader

Zagranie ze złota dla Larcza i Konrada. Szkoda tylko, że dalej spada beze mnie;). Następnie prezentuje aktualne zagranie na Palladzie skorelowanym ze złotem. Czy dojdzie do Fibo 78,6?

pokaż wcześniejsze komentarze
Genialnie, ten poziom da nam pięknego nietoperza.
Na niego właśnie czekam.
Z drugiej strony, elliot na W1 nie zacheca to lapania L. Fala 5=1.
Henk_Trader

Ciekawa sytuacja na Palladzie. Czyżby kolejna próba wypełnienia formacji Gartleya?

Henk_Trader

Ciekawa sytuacja na USD/ZAR - możliwa formacja Gartleya. Interwał H4

Henk_Trader

Ciekawa sytuacja na instrumencie xpd/usd (pallad), niestety nie ma go w tagach na forum. Możliwy Gartley jako opcja w średnim/długim terminie interwał D1.

Marek1976 FX/GPW
@Henk_Trader a co to za instrument? Pierwszy raz widzę takie oznaczenie... Wartości z prawej przypominają miedź chyba?
@Marek1976, to jest Pallad jeden z notowanych surowców.
Na pewno jest tam silny cluster kilku mierzeń z okrąglym poziomem. Ja tam będę.
Henk_Trader

Witam serdecznie, mam pytanie czy znacie godnego polecenia dilera złota lub srebra? Będę wdzięczny z linki lub jakiekolwiek namiary. Biorąc pod uwagę obecną sytuacje fundamentalną oraz związane z tym osłabienie złota, rodzi się okazja do jego fizycznego zakupu jako inwestycji długoterminowej oraz zabezpieczenie części kapitału. Poniżej przedstawiam swoją analizę techniczną tego surowca. Będę wdzięczny również za jakiekolwiek wasze opinie w tym temacie.

pokaż wcześniejsze komentarze
MikołajKA myFXview.pl
Złoto należy traktować bardziej jako polisę niż inwestycję, ponieważ jest duża dywergencja między ceną kontraktową , a wartością fizycznego kruszca. Cena robiona jest na wirtualnych kontraktach i póki "gra muzyka" wcale nie musi rosnąć...;)
Marcin Drobny inwestor indywidualny
A technicznie jakie poziomy wsparcia widzicie na złocie? @MKAM uważasz, że technicznie nijak się to ma np. do wyceny monet kolekcjonerskich?
MikołajKA myFXview.pl
@Marcin_Fx Technicznie to wczoraj pisałem jakie mam view na rynek ale to mówimy o skali kilkudniowej. A tu raczej mówimy o fundamentach.
Henk_Trader

Pomysł na skorelowane pray: AUDUSD (H1) ORAZ NZDUSD (H4) :)

Krzysiek Daytrader walutowy
Patrzysz na korelację AUDUSD z AUDJPY?
Oczywiście :) korelacja często daje odpowiedź odpowiedź na pytanie dlaczego układy nie wypalają.
Henk_Trader

NZD/USD w strefie zwrotnej.Formacja quasi nietoperza. :)

Marcin Drobny inwestor indywidualny
Byliście wczoraj na spotkaniu z @lukasz.fijolek jak to jest z tym nietoperzem, która wersja układu jest silniejsza? z 38 czy 50?
Z 50
Hej @Marcin_Fx, ja nie byłem ale sam zrobię takie statystyki. Dopiero co zacząłem grać na ten układ i nawet nie myślałem o takim rozróżnieniu.Oczywiście podzielę się z wami wynikami :) Ten nietoperz nazwany został quasi ponieważ nie ma potwierdzenia w odpowiednim mierzeniu: ab=cd, tudzież innych wewnętrznych potwierdzeń układu jak ex ret fali bc.
Henk_Trader

Czy formacja Kraba wesprze linię trendu? USD/JPY M15

Henk_Trader

Mój pomysł na Japończyka: reakcja na cluster fibo!..., a może nietoperz? M30/H1

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)