10
Fx Tw
Witam serdecznie, mam pytanie czy znacie godnego polecenia dilera złota lub srebra? Będę wdzięczny z linki lub jakiekolwiek namiary. Biorąc pod uwagę obecną sytuacje fundamentalną oraz związane z tym osłabienie złota, rodzi się okazja do jego fizycznego zakupu jako inwestycji długoterminowej oraz zabezpieczenie części kapitału. Poniżej przedstawiam swoją analizę techniczną tego surowca. Będę wdzięczny również za jakiekolwiek wasze opinie w tym temacie.

MikołajKA myFXview.pl
metalelokacyjne.pl Na hasło Trader21 dostaniesz rabat
Rafał Tereszkiewicz Take Profit 24
A masz jeszcze jakieś inne oparcie swojej decyzji oprócz zwykłem analizy technicznej?
1. Przewartościowanie akcji na rynku amerykańskim w stosunku do realnych przychodów spółek, powstaje pogłębiająca się dywergencja. Szczegółowo można o tym poczytać na blogu Independent Trader oraz w szerokich mediach o tematyce ekonomicznej. 2. Popyt na złoto systematycznie rośnie rośnie w śród największych gospodarek świata jako zabezpieczenie wartości pieniądza lokalnych walut. 3. Obecne umocnienie dolara prawdopodobnie związane jest z euforią związaną z nadzieją na silną Amerykę D. Trampa, co daje okazje do powstania głębszych korekt / trendów na instrumentach związanych z dolarem. 3. Wystarczy jedno znaczące wydarzenie globalne w którym wziąłby udział "nieprzewidywalny prezydent Trump, aby dać asumpt do wywindowania cen złota do góry i osłabienia waluty amerykańskiej.
MikołajKA myFXview.pl
Złoto należy traktować bardziej jako polisę niż inwestycję, ponieważ jest duża dywergencja między ceną kontraktową , a wartością fizycznego kruszca. Cena robiona jest na wirtualnych kontraktach i póki "gra muzyka" wcale nie musi rosnąć...;)
Marcin Drobny inwestor indywidualny
A technicznie jakie poziomy wsparcia widzicie na złocie? @MKAM uważasz, że technicznie nijak się to ma np. do wyceny monet kolekcjonerskich?
MikołajKA myFXview.pl
@Marcin_Fx Technicznie to wczoraj pisałem jakie mam view na rynek ale to mówimy o skali kilkudniowej. A tu raczej mówimy o fundamentach.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)