Bernard
7

Bernard

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Bernard

Co sądzicie o USDCAD? Trwają silne spadki , ropa drożeje, chociaż niedawno się czytało, że będzie kosztować po kilkanaście dolarów, a euro będzie musiało walczyć, by za mocno nie zjechać poniżej parytetu. Sądzę, ,ze dojdzie do testu klastra 161,i FE100 na poziomie 1,1565-1,1635, ale po drodze jest Gartley na 1,2245 tworzący klaster z FE61.8 i wokolicy 1,20 następny klaster (poprzedni dołek, 127,2% i lokalny FE100).

Dwa mocne poziomy przed nami, najpierw ważny będzie test ostatniego dołka, mogą zrobić podwójne dno.
Bernard

Kabel przetestował odbił się od ważnego oporu w postaci szerokiej na około 80 pipsów strefy będącej klastrem 50 + 61.8 + 78,6 % na szerokim interwale. Wydaje się, że trend wzrostowy jest niezagrożony. Na razie powinno nastąpić odreagowanie i zapewne dość szeroka konsolidacja. Czas pokaże, jak długo będzie możliwe wykorzystanie korekty i ewentualne dołączenie do trendu.Wyżej zaznaczony następny potencjalny układ Gartleya.

Bernard

Na wykresie H4 czy H1 NZDCAD jest dobrze widoczna rysująca się formacja Crab, której punkt D wypada na 0,7311, niżej o 8 pips jest zniesienie FE 100. Razem z okrągłym poziomem tworzą silny klaster. Sądzę, że test poziomu może zaistnieć w nocy po otwarciu rynku lub w poniedziałek rano.

Bernard

Czy nie sądzicie, że zrealizuje się ten Butterfly z szerokiego TF?

Ewelina Gram na daxie
Pierwszy dołek 1180 był zaksięgowany, widzisz tam cluster fibo? Zdaje się łukasz pisał o tym też dzisiaj. Czekasz @Bernard na podwójne dno?
Myślę Ewelina, że Motyl teraz mało prawdopodobny, a na DB czekam.
Bernard

Tu doji na ponad 120 p z korpusem 1 pips, na drugim screenie korpus ma 75 pipsów przy podobnej wielkości świecy. Tu CFD, tam też CFD seriaI

porównaj na minutówkach konkretną godzinę
Już wiem, ta wysoka doji wypadła u brokera, który zaczyna notowania 5 minut po tyym poprzednim
Bernard

Ropa WTI. Czy ktoś może wyjaśnić różnice w kształcie świecy H1 między dwoma brokerami

Bernard

Czy ktoś obserwuje platynę? W bardzo ciekawym miejscu. Po zanegowaniu Gartleya była dosyc wyraźna choć niewielka reakcja na FTPattern. Teraz chyba będzie wybicie i test kolejnego poziomu 61,8 z większego TF. Tu klaster na tylko 4$ z kilkoma zasięgami 61,8 , 100 i 161,8 z różnych dość szerokich mierzeń.

Bernard

Na "rzeżniku" może po wybiciu z kanału spadkowego utworzyć się formacja Kraba z punktem D w strefie ZZB

Bernard

Na SP500 powstaje ładny Gartley

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Strefa w rejonie 2170 rzeczywiście wydaje się być OK, czekamy @Bernard na odczyt z 14:30 - jednym z możliwych wariantów jest "markowanie ceny", które może wypełnić cały układ od strony technicznej.
Bernard

A tu WTI. Na szczęście nie zdążyłem otworzyć pozycji.

To jest "bad tick" czasami niestety się zdarza, u mnie wszystko skorygowali.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live