Konrad
6

Konrad

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Konrad

SZUKAM EA: Czołem! Szukam expert advisor, ktory bedzie otwierał pozycje na otwarciu nowej swieczki. Czy cos takiego w ogole istnieje? @lukasz.fijolek

pokaż wcześniejsze komentarze
Dzięki!
Ewelina Gram na daxie
@DanielKalinka kiedyś na fejsie pokazywał jakies skrypty. Masz coś podobnego?
Konrad

Mi wychodzi, że obecnie jestesmy w podfali trzeciej w fali 5, ktora moze zniesc cene do poziomów poniżej 100. Z checia zobaczę inną analizę długoterminową tej pary.

pokaż wcześniejsze komentarze
MikołajKA myFXview.pl
A indeksu dolara akurat nie oglądam, ale chyba zajrzę...
Krzysiek Daytrader walutowy
Jak głębko sięgasz jeśli chodzi o TF w licznik Elliottowski? @SebastianSeliga z tego co widziałem robi to od w1 po m5 nawet , no i wiadomo wszystko musi się uzupełniac i tworzyć logiczną całość
Jeśli chodzi o elliota to jestem amatorem i nie szukam niczego na silę. Coś jest albo dla mnie widoczne albo nie. Najlepiej i najczytelniej jest mi się okreslić na D1 i W1, z przewagą tego drugiego.
Konrad

Bardzo polecam ten wykład dotyczący psychologii tradingu https://www.youtube.com/watch?v=9mebXqpq5DY

MikołajKA myFXview.pl
Znam ten wykład. Doskonały, polecam.
Konrad

Dużo się ostatnio mówi tutaj o AUD/NZD więc chciałbym dodać kamyczek.

Marek1976 FX/GPW
Na początku jest 127,2% a to układ Motyla
Konrad

Lina trendu wydaje się być ustanowiona, byczki mają coraz mniej miejsca na dalsze ruchy.

pokaż wcześniejsze komentarze
Sell limitem! Az dziw ze wszedl.
Marek1976 FX/GPW
RR kosmiczny co @Konrad ?
Stopa w tym zleceniu nie ustawilem wiec ciezko policzyc. Ale mysle, ze celowałbym powyzej ostatniej gorki, a wiec z 30p.
Konrad

Po drugiej stronie jest USD/JPY, który ma wsparcie na poziomach 111.50 oraz 111.38.

pokaż wcześniejsze komentarze
Powoli (zaznaczam powoli:) oduczam się łapania dołków i szczytów :) Jeśli chodzi o USJ/JPY to ja gram z perspektywy D1,a obecną korektę na M15-H1 wykorzystuje jako okazję do dobrania pozycji
Ewelina Gram na daxie
Eee markowanie ceny by @lukasz.fijolek jest niezłe pod warunkiem że robisz to w nieptrzypadkowym miejscu, wczorajszy przykład na GJ był dobrym przykładem. Widziales ten set na phi+PHI popołudniu?
Tak, ale już też nie gram na wiele rynków. Obserwuje stale tylko 4 (EUR/JPY, EUR/GBP, GOLD, USD/JPY). Zastanawiam się czy jeszcze tej listy nie skrócić.
Konrad

Dziś na złocie szykuje się na realizację korenty pędzącej. Miejsce wydaje się być silne: 38.2%, 50%, ZZB oraz 1:1.

wyczekałeś??
Tak, pozycja otwarta w piatek kiedy nie bylem przy kompie. Zamknalem dzis rano na bardzo małym plusie. Stosunek zysk/ryzyko ponizej krytyki :)
Konrad

Dalej zainspirowany książką o IB próbuje stworzyć własną strategię inwestycyjną. Będzie się ona opierać o formacje harmoniczne, IB, oraz CCI na wykresie dziennym. Próbuje to wszystko spisać, aby miało to ręcę i nogi i zabieram się do większego testowania. Pierwsze testy wykonałem dziś i wygląda ... zachęcająco do dalszej pracy.

Krzysiek Daytrader walutowy
@Konrad ciekawi mnie jak wyznaczasz a przy tym oceniasz JAKOŚĆ) formacji harmonicznych? Ręcznie to robisz czy masz jakiś skrypt, który robi to automatycznie za Ciebie?
Nie wiem czy jest coś takiego jak mechaniczne ocenianie formacji harmonicznych. Na pewno chciałbym aby taki skrypt się pojawił. Wobec tego ocena jakości jest całkowicie subiektywna.
Z drugiej strony, warunki krytyczne oraz wspomagajace do otwarcia pozycji powinny pomoc w wyfiltrowaniu lepszych formacji.
Konrad

Niezła strefa.. 2 x 1:1 oraz harmonik.

pokaż wcześniejsze komentarze
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
PS. @Konrad widziałeś podwójne dno na Złocie? Ponowny test Gartleya poszedł. https://www.youtube.com/watch?v=1EbTFNuSnN8&index=196&list=PLt0VUG3NnZoIxLGNLpH81jjQvD4jkNGpY
Niestety ten gartley już mnie nie przekonuje. Czekam na wybicie z trojkata i FED. Do tego czasu złota nie tykam:)
mamy na D1 re test gartleya
Konrad

Czekam na pojawienie się pierwszej podazowej swiecy na USD/CAD. Na D1 mamy test linii trendu, a na H4 zakesiegowane 1:1 (czerwone prostokąty) oraz formację nietoperza.

Otwarte S po 1.33335.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)