krzysztoffx
Fx Tw
1

Krzysztof Fx

Spekulant indywidualny
Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 2 lata
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

Czy zna ktoś brokera micro, który nie posiada limitów zleceń stop?

pokaż wcześniejsze komentarze
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny
a jaka jest prowizja za otwarcie pozycji 0.01 lot?
0.22 na EURUSD
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny
to nie tak zle. to ok 6$ za lot, gdzie xm ma 10$ i są limity zleceń od 5 pipsów. Dzięki za info z tą bossą
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

Witam,
Czy polecacie jakiegoś brokera micro, który ma korzystną ofertę do tradingu na SP500 średnioterminowo (niskie prowizje i spread).
Ważne jest dla mnie także to, aby można było robić wpłaty i wypłaty przez normalne konta, nie typu skrill, które mają opłaty za przelew rzędu 15-20zł.
XM odpada.

Z góry dzięki!

Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

Hej,
Czy znacie skrypt na MT4, dzięki któremu można przesunąć SL na BEP, który automatycznie bierze pod uwagę prowizję?

To znaczy ze jeśli mam prowizje 1 pipsa i mam zarobione 5-10 pipsów to za pomocą 1 skrótu klawiszowego przesunie mi SL na tego + 1 pipsa a nie na 0, bym wyszedł na stracie za prowizje.

Może tez być taki, w którym mogę sam w ustawieniach zdefiniować odległość od wejścia, na którą ma mi przesunąć SL.

Będę wdzięczny za pomoc!

Rafał Tereszkiewicz Take Profit 24
Ale w MT4 przecież widać jaka jest wartość SL więc prosta matematyka.
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny
Rafał czytaj ze zrozumieniem. Mam na myśli skrypt = automat. On ma to robić automatycznie/ lub po odpowiedniej kombinacji klawiszy. Znalazłem taki na investio. Po sprawie. Dzieki za odpowiedzi.
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

Hej, pytanie techiczne MT4.

Skalpuje na M1. Szukam rozwiązania do problemu, który polega na tym, że jak jestem na BEP lub na + (uwzględniając prowizję), to broker ma blokade aby przesunac SL na ten poziom. Czesto zamiast brać te malutkie zyski wchodzę na stratę bo jest świeczka która mnie kosi.

Czy istnieje skrypt, ktory pozwala na ustawienie automatycznego close po danym poziomie jesli dojdzie tam cena? Poslizgi biore pod uwage. Wiem ze jedna polska grupa zrobila automatyczny sl podczas otwierania pozycji (nie bede ich tu promowal). Czy zna ktoś skrypt abym miał coś w stylu traillingstopa, który działałby jakby zamknięcie pozycji z ręki?

Z góry dziękuję za Waszą pomoc.

Zmień brokera,jeżeli skalpujesz to taka blokada za przesunięcie stopa jest dla ciebie zabójcza,też miałem rachunek u brokera który blokował mi stopa i tp o jakąś minimalną wartość (3-5 pipsów zazwyczaj). Więc zmieniłem brokera i teraz stopa mogę ustawić gdzie tylko mi się podoba.
Rafał £¥$ik Niezależny analityk
Witam. Twój problem polega na tym, że u niektórych brokerów nie można ustawić TP lub SL od ceny spot o mniej niż 3-5 pipsów. Widocznie masz konto u nie tego broka co trzeba ;) Napisz u kogo handlujesz i jaki tym konta posiadasz.
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

Posiada ktos jakis godny polecenia wskaznik dtosc i czy powinienem ustawienie 13 8 5 3 stosowac na kazdym tfie?

pokaż wcześniejsze komentarze
Marcin Drobny inwestor indywidualny
A czy @Gieldowy czasem z tego nie korzysta?
Jim Poniat Niezależny FX trader
Witam,
Jim Poniat Niezależny FX trader
Ustawienie oscylatora jest uzależnione od techniki jaką stosujesz. Ja używam RSI, z ustawieniem 8. dlaczego? interesują mnie szybkie potwierdzenia siły danego trendu, jak szybko nastąpią zmiany oraz to co jest najważniejsze i nieodzowne w moim trendu to dywergencja - najpotężniejsze sygnały jakie sobie można wymarzyć o nadchodzącej zmianie trendu. Jeśli chodzi o ADX i DMI to używałem zawsze - ADX - 8 DMI - 13. Dwa najlepsze wskazniki jakie istnieją i są doskonałe. Pozdrawiam, Jim
Krzysztof Fx Spekulant indywidualny

kabel: https://charts.mql5.com/11/413/gbpusd-h1-trading-point-of-2.png

Też to mam
Fajnie :)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live