5
Cześć!
Właśnie rusza Gra Giełdowa, ostatnie chwile, aby zapisać się nie tracąc do innych uczestników! Wszystkich, którzy nie są w temacie zapraszam do odwiedzenia wydarzenia na Facebook'u - tam znajdziecie wszystkie informacje :)
https://www.facebook.com/events/1704244986525455/


Marcin Drobny inwestor indywidualny
Jak często zmieniają się rankingi? Ilu uczestników bierze udział, rozumiem, że to sami studenci tak?
Ewelina Gram na daxie
Chyba tylko dla studentów, za to zasieg na caly kraj więc moze byc dobra rywalizacja
Cześć, przepraszam, że tak późno Wam odpowiadam. Wklejam fragment z regulaminu ;) "W Konkursie mogą brać udział wszystkie osoby, będące studentami uczelni państwowych i prywatnych oraz uczniami szkół średnich i szkół średnich technicznych na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły 16 rok życia, nie mające jednak więcej niż 26 lat."
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live