Adam91
5

Adam91

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Adam91

TRADING 2017
EURUSD na H1 odbijamy się od technicznej strefy przy geometrii 1:1 i poziomie 38.2%. Opór w okolicy ostatniego szczytu (zaznaczony na żółto).

Marek1976 FX/GPW
Dwa razy wyrzucili mnie na BEP, czekam dalej na ponowny test dołka
Adam91

TRADING 2017
GBPUSD reaguje na geometrię z H4, jednak dla mnie ważne są również poziomy fibo. Tym razem nie zgrupowały się z korektą zaznaczoną przerywanym prostokątem. Zwracam uwagę na strefy S/R oraz siatkę zniesień.

Adam91

TRADING 2017
Strefa oporu na EURJPY na wysokich interwałach W1/D1. Mamy ładną geometrię 1:1 oraz poziom 38.2 fibo.

Obserwuję tą strefę od połowy grudnia. Jeśli policzysz jeszcze fale z W1 to zobaczysz, że istnieje prawdopodobienstwo (co najmniej) testu dołka.
Adam91

Ktoś wie o czym dokładnie mówiła Yellen podczas przemówienia po 18:00? EURUSD mocno do góry, ponad 120 pipsów!

Ewelina Gram na daxie
Tutaj czasem jest streaming - http://www.ustream.tv/federalreserve oglądanie takie posiedzenia live?
Marek1976 FX/GPW
Walczymy z okrągłym poziomem na EURUSD 1,1300 póki co, wg mnie szykuje się kolejna dobra sesja wzrostowa dla EURO
Adam91

Witam, zauważyłem na stronie http://www.projecttrader.pl/, że HFT organizuje kolejną edycję Project Trader. Zastanawiam sie czy warto w ogóle iść w tą stronę. Czy zakończenie tej rywalizacji pozwala faktycznie zdobyć u nich posadę tradera po odbytym stażu (tak słyszałem)? Ktoś z poprzednich edycji może się wypowiedzieć na ten temat? Rozważam przystąpienie do konkursu, ale chciałbym się upewnić, ze warto.

ktoś coś?
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)