rafkas774
Fx IG
2

Rafał Kaszuba

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 3 lata
Rafał Kaszuba

USDJPY korekta 1:1

Rafał Kaszuba

Druga szansa na edku, ewentualnie wybicie szczytów, poczyszczenie stopów i powrót

Marcin Drobny inwestor indywidualny
Dalej w pozycjach krótkich Rafał?
nie, czekałem na podbicie do FE100.0 i 88.6
Rafał Kaszuba

NZDUSD - markowanie ceny

pokaż wcześniejsze komentarze
Ogólnie z palca wchodzę, przestrzeliło trochę, za szybko wszedłem, zamknąłem na zero
próbowałem niedawno siatki zleceń, ale przez to nie brało mi czasami zleceń (rynek czasami lekko nie dociąga) i szło beze mnie
@rafkas774 takie nie dociągniecie i tak jest lepsze niż otworzenie się kilku zleceń stratnych. Siatka fajne sprawa ale podchodzę do niej bardzo ostrożnie nie mam takiego wyczucia rynku jak Pan "Szwajcar" rewelacyjnie piramidowe zlecenia mu wchodzą. Co do pozycji krótkich na NZD/USD rynek cały czas jest w ciekawym miejscu na szukanie pozycji krótkiej, czekam aż dojdą do strefy i może się skusze ( jak będzie sygnał ) na shorta ;)
Rafał Kaszuba

Dwa warianty na EURJPY - Gartley lub korekta pędząca

Interwał M 5 na Eur/Jpy to dla mnie samobójstwo, na tej parze mi pracuje się najlepiej na M 30. Na screenie pokazane jest jak ja to widzę na ten tydzień.
Rafał Kaszuba

Potencjalna korekta prosta 1 do 1 na AUD

Reakcja na 30 pipsów
Rafał Kaszuba

AUDUSD

Trochę słabe wyjścia, ale parę pipsów zgarnięte
Rafał Kaszuba

Obecna sytuacja na USDCAD

pokaż wcześniejsze komentarze
tak, bo tak wchodzisz zwykle z tego co widać
Rafał Tereszkiewicz Take Profit 24
a myślałem, że o sobie mówisz ;) tak, ale już mnie nie ma w rynku. Po fajnej reakcji na m5 cena szybko wróciła - szkoda walczyć z rynkiem
Ja czekam na te poziomy które wyznaczyłem, ale ten scenariusz już się pewnie nie sprawdzi, liczyłem na szybkie podbicie i dywergencję.
Rafał Kaszuba

SELL AUDUSD na podstawie korekty prostej

Rafał Kaszuba

Na DAXie 3 geometrie FE100.0, pokrywają się praktycznie w punkt

pokaż wcześniejsze komentarze
Marcin Drobny inwestor indywidualny
też to brałem, ja na bepie wyleciałem :/
Ta geometra 100.0 świetnie działa na DAX, prawie zawsze jest jakaś reakcja
Tu też
Rafał Kaszuba

Zbliżamy się do współczynnika 78.6 i równości fal

dzięki :-)
Niestety wybiło mnie delikatnie na SL, ale reakcja ładna :)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)