3
Aga
Fx
Czytam właśnie książkę S. Nisona "Świece i inne japońskie techniki analizowania wykresów". Autor przedstawia tam mnóstwo formacji. Czy w praktycznym tradingu faktycznie mają one znaczenie i stosuje się je systematycznie? Najwięcej analiz, które odnalazłam w sieci koncentruje się na spadających gwiazdach i młotkach, ewentualnie spotkałam się z objęciami. Czy są jeszcze któreś szczególnie ważne?

Yamro www.chartscharts.blogspot.com
Pinbar, inside bar
Konto usunięte
http://inwestornaetacie.pl/
Młot, gwiazda, Inside Bar, Outside Bar, Markowanie ceny. Świetną książkę czytasz.
dzięki wielkie, pytanie czy outside bar to jest to samo co objęcie?
Konto usunięte
http://inwestornaetacie.pl/
Tak, to jest to samo.
świetna książka; dobry wybór
Witam, co do książki rewelacyjna pozycja i bardzo dobry wybór mogę polecić jeszcze jedną dobra książkę" W transie inwestowania " Autor Mark Douglas polecam przeczytać ja z kilka razy. Natomiast co do formacji świecowych statystycznie każda formacja działa w jakimś procencie jeżeli stworzy się na odpowiednim poziomie. Piękne statystyki swego czasu zrobił Pan Marcin Tuszkiewicz sa one na pewno w archiwum portalu Investio.
Jim Poniat Niezależny FX trader
Witam, właściwie to najważniejszych formacji jest 12 - sygnalizujących odwrócenie swingu (fali), bo tak naprawdę na basie tych formacji zarabiamy. Co do pozycji Mark Douglas to bym się wstrzymał. dyskusja na temat co by było gdyby... nigdy nie jest interesująca. Natomiast co zrobić aby sobie pomóc jest to klucz do pozytywnych zmian. Maxwell Maltz - Nowa Psychocybernetyka jest pozycją - MUSISZ PRZECZYTAĆ. :-)
Jim Poniat Niezależny FX trader
pozdrawiam, Jim
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live