kor4x
16

kor4x

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
kor4x

tworzy sie motyl na USDJPY

pokaż wcześniejsze komentarze
i po motylu
tak, po motylu.
Ewelina, motyla to zawsze standardowo. Jak leca SLe to wejście kontra. Stop czasowy.
kor4x

EURUSD ... jak dla mnie jeszcze troche ale blisko

i z nizszego TFu
kor4x

czesc,
Nowa wersja korTradeManagera (v0.49) jest juz do pobrania. Mnostwo nowych funkcjonalnosci i poprawek. W kolejnej wersji myslismy dodac GRIDy:
http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/#/trade-manager

kor4x

Wersja 042 gotowa do pobrania: http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/

pokaż wcześniejsze komentarze
czesc Rafi, ad1. tak bedzie, teraz nie ma ad2. to juz kolejna osoba o to pyta, tak bedzie. Teraz dodajemy logike basket tradingu, a potem beda wlasnie elementy o ktore pytasz.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@kor4x może byłaby szansa aby Traderzy z FxParkietu otrzymali jakiś TRIAL :)? Tutaj sporo miłośników fibo :)
TradeManager jest darmowy. Prosze probowac i komentowac.
kor4x

Wersja 041 Trade Managera dostepna do pobrania: http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/#/trade-manager

juz 042 dostepna
kor4x

Wideo - szybkie przedstawienie funkcjonalnosci wersji 0.38 korTradeManagera: https://youtu.be/6ANDjjdx1mg

kor4x

Wersja 0.38 trade managera do pobrania.
Glowna zmian procz paru bug fixow jak zwykle to dolozenie logiki zmiany instrumentu i TFu (rys w linku): http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/#/instrument-selector

kor4x

kor trade manager wersja 0.3.7 do pobrania: http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/
- poprawione bugi
- dodany partial close: 1/2, 1/3, 1/4
- poprawione pending ordery w strategy testerze

kor4x

Wersja 0.3.1 korTradeManagera dostepna: http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/

kor4x

Nowa wersja v0.2.7 korTradeManagera na MT4 jest juz dostepna do pobrania (ostatni post) -> http://tradingarsenal.com/indicators-exepert-advisors/4680-trade-manager-assistant.html

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)