FxQueen
Fx IG Tw
4

FxQueen

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 5 lat i więcej
FxQueen

Fed podnosi stopy procentowe pierwszy raz od dekady! Ktoś handlował pod dane?

Ewelina Gram na daxie
Pod to nie wchodziłam, ale wytrzymałam Lki na londynie - https://charts.mql5.com/9/668/uk100-h1-dom-maklerski-mbanku.png
Chyba rozsądniejszym zachowaniem było pozostanie poza rynkiem.
FxQueen

Financial Times o dzisiejszej decyzji ws. stóp procentowych w USA http://www.ft.com/cms/s/0/4417d7e2-a328-11e5-bc70-7ff6d4fd203a.html#axzz3uTwT3FNi

Marek1976 FX/GPW
Kurz opadł i wszystko wróciło do normy... Chociaż tak patrzę po surowcach to złoto chyba najbardziej zareagowało. Chyba nowy dołek jest do zrobienia jeszcze w tym tygodniu..
Dla mnie przede wszystkim zaskakująca była zmienność w czasie samej publikacji - spodziewałem się znacznie większego zakresu ruchów na parach z USD.
MateuszBe Inwestor indywidualny
Ja również, ostatecznie dolar trochę mnie zawiódł, choć z drugiej strony tak długi okres oczekiwań zdyskontował podwyżkę, stąd pewnie taka reakcja.
FxQueen

EURUSD na nowych lokalnych szczytach

brałaś shorty ? ładnie wczoraj zlecieli
Ewelina Gram na daxie
No to za niecałą godzinkę się zacznie :) Co obstawiacie? Chyba dalej góra na edku?
FxQueen

Funt na geometrii 1:1. Ktoś rozważa longi?

MateuszBe Inwestor indywidualny
wybijają wsparcie
FxQueen

Witajcie, czy ktoś może polecić jakieś ciekawe książki z zakresu psychologii w inwestycjach? Z praktycznych pozycji znam książkę "Sekrety skutecznego tradingu", czy polecacie coś jeszcze w temacie?

pokaż wcześniejsze komentarze
MateuszBe Inwestor indywidualny
Czytałem Warda, polecam też spekulacje intuicyjną, ciekawa książka:)
Marek1976 FX/GPW
Wewnętrzna gra - polecam. Generalnie po przeczytaniu tej książki zdajesz sobie sprawę z tego ile jeszcze musisz nad samym sobą pracować ;)
Ewelina Gram na daxie
Może nie do końca z psychologii ale fajnie się czyta - http://www.maklerska.pl/sekrety-tradingu-krotkoterminowego-p-2344.html?cPath=84 Larry Williams w 1987 roku wygrał World Cup Championship of Futures Trading, ustanawiając niepobity do tej pory rekord stopy zwrotu w wysokości 11 376%
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)