16
Wersja 042 gotowa do pobrania: http://tools.tradingarsenal.com/product/kortrademanager/

Witam. Chciałbym spytać czy jest tu opcja do zarządzania kontem, tzn. np czy po osiągnięciu łącznej kwoty zysku/straty ze wszystkich zleceń można ustawić zamknięcie wszystkich zleceń automatycznie (nie tylko dotyczących danej pary walutowej czy indeksu) i czy np. można automat ustawić tak aby nastąpiło zamknięci określonej wielkości zlecenia po przekroczeniu np. 20 pips?
czesc Rafi, ad1. tak bedzie, teraz nie ma ad2. to juz kolejna osoba o to pyta, tak bedzie. Teraz dodajemy logike basket tradingu, a potem beda wlasnie elementy o ktore pytasz.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@kor4x może byłaby szansa aby Traderzy z FxParkietu otrzymali jakiś TRIAL :)? Tutaj sporo miłośników fibo :)
TradeManager jest darmowy. Prosze probowac i komentowac.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)