Kuba_Brzezinski
Fx Tw
4

Kuba_Brzezinski

JB Investments
Przygodę zacząłem z rynkiem akcji w 1 klasie Szkoły średniej.Następne lata to nierówna walka z rynkiem. Od Indexów CFD po surowce wylądowałem na walutach.Pragmatyczne i logiczne podejście do rynku. Wykorzystanie siły większości przeciw próbom mniejszości. Im prościej tym skuteczniej....Skupiam się na efektywności i zarządzaniu pozycją.Trendy ich testy i wyłamania. Tworzę podwaliny pod JB Investments. Miejsce gdzie amator zetknie się z zawodowcem,gdzie amator poczuję zysk na swoim rachunku.Pozdrawiam
Doświadczenie: 5 lat i więcej
Kuba_Brzezinski JB Investments

USD/JPY wybicie ponad LT.. dane z zatrudnienia dały impuls... impuls wygasł po pojawieniu sie danych za rezerwy paliw... wyskoczyliśmy 2 Lkami na profitach....zamkniętę na mniej niż 1/3 TP Tutaj przydaje się zasada, "ustaw i nie zostawiaj"

Marek1976 FX/GPW
Kuba nie było tam czasem RGR'a na m30/h1 ?
Kuba_Brzezinski JB Investments

XAU/USD... Złoto ostatnie wejście po przebiciu....1 treid łapany na +20 pestek.2 na 2 do 1....

Kuba_Brzezinski JB Investments

EUR/USD notowania godzinne...Lka odpalona po godzinie 12:30. Opór na ostatnich dołkach traktowałem słabo sądząc po silę wybicia...Wejście kilka pestek ponad linią trendu.Pierwszy treid ustawiony był na poziomie 0%... czyli ostatnich szczytach. Trzymamy się zasady do 4 razy sztuka.Drugi pracował troszkę dłużej....Pierwszy zamknięty na 2/3TP drugi na TP

Krzysiek Daytrader walutowy
Gdzie widzisz @Kuba_Brzezinski sufit na edku?
Kuba_Brzezinski JB Investments

XAU/USD zagranie na utrzymanie się trendu.Po momentum wyraźne odbicie, i wejście Lką.

Kuba_Brzezinski JB Investments

USD/CHF
Na Franku standardowo - wybicie i przełamanie. Wejście Lką koło godz.12:30
Stop przestawiony na +3p. Potencjał jest, jednak w końcu dojdzie do ochłodzenia tego impulsu.Stracić już na tym treidzie nie stracimy

pokaż wcześniejsze komentarze
Marek1976 FX/GPW
Kuba jaki wynik dzisiaj? Edek ładnie odbił od tego Gartleya...
Kuba_Brzezinski JB Investments
Franek i kanadyjczyk zamknięty na+10 pestek, złoto +90p. edek +130p -30p. Jeniec +95 pestek. Razem 295pestek
Kuba_Brzezinski JB Investments
Zrealizowały się praktycznie wszystkie scenariusze. Trzymanie pozycji dłużej skutkowałoby tym iż dzisiejszy bilans oscylowałby w okolicach 90pestek.
Kuba_Brzezinski JB Investments

Ostatnie 2 treidy na złocie...Ciekawe czy złapie wsparcie na połowie ostatniego wybicia. EUR/USD. treid zamknięty na Stopie...

pokaż wcześniejsze komentarze
Krzysiek Daytrader walutowy
@Kuba_Brzezinski a gdzie masz pierwszy przystanek? Rozdrabniasz pozycje na take profit 1, take profit 2 itp?
Kuba_Brzezinski JB Investments
@Marek1976 co do ejka, łapać trzeba było Ski, o 10:00 rano. to nie koniec spadków, natomiast zwróć uwagę na to iż Jeniec zbił w 4 godziny cenę którą budował ok.50godzin.
Kuba_Brzezinski JB Investments
Krzysiek.Dzisiaj załadowałem po 2 Ski na Edku i Jeńcu... (skupmy się na tych 2 parach) Pierwsze 2 na edku nie weszły (nie czekałem aż dobije całego stopa, gdyż widać było iż będzie cofnięcie od tej lini-mimo wybicia ceny dołem) przestawiłem stopy na -15pestek. Następne 2 Ski załadowałem o chwilę po 12:00... Pozycji nie tne na kawałki. Po osiągnięciu 30-40 pestek, Stopy przestawiłem na +5p. po osiągnięciu 50pestek zamknąłem jednego treida. Druga Ska nadal pracuje.
Kuba_Brzezinski JB Investments

USD/JPY
Scenariusz w pełni zrealizowany mianowicie... 3 punkty od których odbiła się cena. Czekając na 4 wybicie szykowaliśmy się do longa.... Lka załadowana zaraz po przebiciu....+120pestek. Stop ustawiony na - 35 pestek. Treid zamknięty na T/P.

Kuba_Brzezinski JB Investments

Wchodzimy Lką po przełamaniu....wchodzimy o godz. 12:00.
wychodzimy z tego o godz. 16:00.... zamkniętę na T/P....

Marek1976 FX/GPW
@Kuba_Brzezinski widzę uprościłeś to na maksa. Ale raczej na wyższych TF'ach czy na mniejszych interwałach też kreslisz linie trendu?
Kuba_Brzezinski JB Investments
@Marek1976 Witaj, powiem szczerze, że im wyżej tym skuteczniej...im niżej tym więcej szumu i mniejszej skuteczności.poniżej H1 nie schodzę.H1 jest dla mnie opytmalna z uwagi na korekty podczas kreślenia jak również moment wejscia.
Kuba_Brzezinski JB Investments

Funt Brytyjski... gramy dalej swoje... zamkniętę na TP//// używamy tylko i wyłącznie prostych kresek... bez Fibo, bez fal i innych rzeczy... im prościej tym skuteczniej... Postaram się was Ekspertów ze znanych portali wystawić na pojedynek, bo ja widzę iż.... widzę to co widzę....Chciałbym tych z money.pl bankier.pl czy forsal.pl na solo wystawić... bo jak mawia Pan Warren... gadające głowy mocne są w tym co mówią, ale robić za wiele nie potrafią... Urzekające są wasze 9 stronicowe analizy.Niestety nie są one zbyt sensowne i jakościowe logiczne dlatego..wystawimy się niedługo. pozdrawiam serdecznie. Kuba.

pokaż wcześniejsze komentarze
MikołajKA myFXview.pl
Drobny ze mnie inwestor, żaden fundusz, na emeryturę zbieram... Ale warto pamiętać, ze pycha kroczy przed upadkiem. Wielokrotnie tego doświadczyłem. Tym niemniej pozdrawiam i życzę powodzenia.
Krzysiek Daytrader walutowy
@Kuba_Brzezinski @Rafal154 @MKAM pytanie czy gadające głowy mogą tradować na FX czy GPW? Pracownicy DM chyba nie mogą prawda? A jak to jest z tymi analitykami, którzy pracują w telewizji czy takich portalach jak piszesz?
Kuba_Brzezinski JB Investments
powściągliwość i pycha musi być na akceptowanym przez system i nas samych poziomie. Tak jak piszecie. Jak z nimi jest ? to jest kwestia indywidualna każdego z nas. Osobiście nie czytam ich analiz, nie korzystam z ich rekomendacji i nie słucham niczego co mówią i piszą. pozdrawiam was serdecznie
Kuba_Brzezinski JB Investments

Wchodzimy Lką po przełamaniu.... zamkniętę na TP

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)