Bithub
15

Bithub

Bithub.pl
Bithub.pl to portal internetowy związany z technologią Blockchain oraz kryptowalutami. Znajdziesz na nim autorskie wywiady, artykuły oraz poradniki. Pomagamy poruszać się w świecie pieniędzy XXI wieku.
Doświadczenie: poniżej roku
Bithub Bithub.pl
Na Bitconie może powstać pro-spadkowa formacja głowy z ramionami (RGR). To nie wróży nic dobrego dla posiadaczy BTC

Dobrym poniedziałkowym zwyczajem zapraszamy na analizę 5 najpopularniejszych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash oraz Litecoin.

BTC/USD – Bitcoin

Spoglądając na notowania cyfrowego złota zauważymy, że wskutek ostatnich spadków cena najstarszej z walut wirtualnych pokonała lokalne wsparcie...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Cena BTC znów poniżej 10 tys. USD! Czy to dobry moment na zakup?

Dobrym czwartkowym zwyczajem zapraszam na analizę techniczną altcoinów, które zaproponowaliście w mailach i komentarzach pod ostatnim artykułem. Nim zaczniemy, przyjrzyjmy się jednak obecnej sytuacji na BTC.

BTC/USD – Bitcoin

Spoglądając na notowania cyfrowego złota zauważymy, że wskutek ostatnich...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Stokarz czyta rynek #3 – Wspomnienia Gracza Kryptowalut

Dzisiejszym tytułem celowo pragnę nawiązać do klasycznej już książki, nazywanej przez wielu Biblią spekulacji rynkowej, czyli: „Wspomnień gracza giełdowego”. Akcja książki zaczyna się pod koniec XIX wieku i opisuje sfabularyzowane perypetie życia Jessego Livermora, którego działania na giełdzie mają...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
WiadomościAnalizyBitcoin Giełdy bitcoin tracą płynność finansową? | Jak zarobić na danych blockchainowych?

Z niniejszego artykułu poznacie najnowsze dane, które sugerują utratę płynności finansowej przez giełdy bitcoin, a przynajmniej od czasu do czasu. Poza tym dowiecie się, czy istnieje korelacja pomiędzy ilością napływu transakcji na giełdę a ceną kryptowaluty. Sami zdecydujecie, czy warto to wykorzystać.

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Prowadzisz start-up? | Zaprezentuj się na Konferencji Blockchain i Finanse!

Już 10 stycznia 2020 r. spotkamy się w Warszawie na Konferencji Blockchain i Finanse. Oprócz wysłuchania ciekawych prelekcji, wzięcia udziału w dyskusjach na temat rozwoju naszej dynamicznej branży będzie to również doskonała okazja na zaprezentowanie się przez start-upy, których działalność mieści się w...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Bitcoin w okolicy istotnego wsparcia! Czy to już czas na kolejne wzrosty BTC?

Dobrym poniedziałkowym zwyczajem zapraszamy na analizę 5 najpopularniejszych kryptowalut: Bitcoin, Ethereum, Ripple, Bitcoin Cash oraz Litecoin.

BTC/USD – Bitcoin

Spoglądając na notowania cyfrowego złota zauważymy, że wskutek ostatnich wzrostów cena najstarszej z walut wirtualnych pokonała lokalny opór w...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Value Security Token – opis STO

NAZWA I LOGO

OPIS SPÓŁKI

Value to innowacyjna forma organizacji, rozwiązująca kluczowe problemy obecnych...

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
WydarzeniaBlockchainWiadomości Bithub oficjalnym partnerem Blockchain Life 2019 w Moskwie | Zgarnij rabat na bilety!

Z największą przyjemnością pragniemy ogłosić, że serwis Bithub.pl został oficjalnym partnerem medialnym wydarzenia Blockchain Life 2019, które odbędzie się w dniach 16-17 października 2019 w Moskwie.

Wpisz kod bithub podczas zakupu biletów, aby skorzystać z 5% rabatu!

Co to jest Blockchain Life

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
80% zasobów Tether na 318 adresach

Porównywanie Tethera z Bitcoinem to grzech. Dla jasności, ten artykuł nie ma na celu takiej profanacji. Tether kryptowalutą nie jest. Jest stablecoinem. W żadnym wypadku nie jest kryptowalutą w sensie rozumienia poszanowania zasad Satoshiego Nakamoto.

Wyjaśnienie „oczywistej oczywistości” mamy już za sobą....

Czytaj więcej...
Bithub Bithub.pl
Stokarz czyta rynek #2 – w obliczu byczego trendu

W obliczu trendu byka, z pozoru prosta publikacja analiz rynku takiego jak kryptowaluty, jest niezwykle trudna. Dlaczego? Z racji na jego szybko zmieniającą się naturę. Jeśli chciałbyś zaprezentować czytelnikom wykresy w piątkowy poranek, wieczorne przygotowanie się do tego nic nie da, gdyż obraz na wykresie...

Czytaj więcej...
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live