Rafi_FX
10

Rafi_FX

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: poniżej roku
Rafi_FX

@lukasz.fijolek w prawym dolny rogu ekranu aktualnie jest LIVE ale bez audio. Czy można włączyć w jakiś spsób audi bez powiększania okienka liveu?

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@xawierek ciekawy pomysł, dałoby radę tak zrobić :)?
Rafi_FX

@lukasz.fijolek CZY MOŻESZ PODAĆ JAKIŚ NUMER TELEFON DO KOGOŚ Z AXITRADER Z KIM MOZNA POROZMAWIAĆ PO POLSKU. NA OGÓLNYM CZACIE MI ODPOWIEDZIANO ŻE TYLKO ANGIELSKI.WCZORAJ NA WEBINARZE WSPOMINAŁEŚ O NIEJAKIEJ PANI MONICE MOŻE MOŻNA SIĘ Z NIĄ JAKOŚ SKONTAKTOWAĆ?

pokaż wcześniejsze komentarze
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Dokładnie @Rafi_FX - kontakt mailowy, Pani Monika oddzwoni jak trzeba. Daj znać czy wszystko OK?
Czesc. Wczesniej zadalem pytanie, ale nadal nic konkretnego. Co mozecie powiedziec o trading212 i IQ Option?
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Nie polecam ani jednego ani drugiego, naprawdę są lepsze rozwiązania na rynku...
Rafi_FX

@kor4x Witaj, pewnie używasz korTradeManagera. Ja chciałbym go użyć do min. indeksów. Posiadam versję 0.38d. Na indeksie DAX pokazuje mi inną wartość(w walucie) SL przed zawarciem transakcji a inną już po zawarciu transakcji. Nie wiem czy cos źle robię? Mozesz mi pomóc w tej sprawie?

Rafi_FX

@lukasz.fijolek Mam pytanie. Niektórzy z brokerów dla indeksów, np DAX otwierają rynek/kwotowania w nocy a niektórzy następnego dnia rano. Wpływa to na luki cenowe, mierzenia, wskaźniki, itd. Który z systemów polecił byś do handlu-czy taki z otwarciem nocnym czy poranym?

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
gram u takich i u takich, często jeśli widze sytuację niekorzystną tj. możliwość luki w przeciwnym kierunku do pozycji jaką mam to u tego drugiego brokera zabezpieczam pozycję lub nawet na sp500 to robię, taki hedging indeksowy
Dzięki
Rafi_FX

@lukasz.fijolek Witaj. Mam pytanie . Dziś na webinarze wspomniałeś o luce na DAX. Mam pytanie czy są jakieś wytyczne jakie szerokie powinny być luki, jak je określać. Czy znaczenie ma czy to indeks czy para walutowa, czy surowiec. Na jakich interwalach ich szukać. Czy mają to być luki w ciągu dnia czy w nocy czy po weekendzie. Jak ten temat wygląda?

Rafi_FX

Hej traderzy czy jest Wam zanany wskaźnik do MT4 godny polecenie który dawał by alert conajmniej w sytuacjach gdy na cena przetnie zadaną średnią (czy też średnią naniesioną na wykres) oraz da syganał gdy zadany wskaźnik (lub ten uwidoczniony na wykresie) o ustalonych parametrach (np Stoch) osiągnie określoną wartość.?

Krzysiek Daytrader walutowy
@Krzysiek dzięki
Rafi_FX

@lukasz.fijolek mam pytanie, jeżeli analizujemy interwal np. h1 i tworzy nam się momentum na otwarcie pozycji ale świeca się jeszcze nie zamknęła -np. brakuje 20 min-czy w takiej sytuacji należy czekać na zamknięcie świecy czy też szukać potwierdzenia w danej chwili np. na niższych interwałach, jak to należy rozegrać?

Częś. @lukasz.fijolek. Jak to widzisz?
Rafi_FX

@lukasz.fijolek czy mógłbyś podrzucić info o formacjach harmonicznych, o których była mowa w porannym webinarze?

Marek1976 FX/GPW
@Rafi_FX przyłączam się do prośby :)
Rafi_FX

USDJPY m15:

Ewelina Gram na daxie
Chyba silniejsze pozostaje mierzenie 161,8% - punkt d CRABA.
Rafi_FX

DAX m5

pokaż wcześniejsze komentarze
Konto usunięte
Essa ! Zgadzam się .... 000
Konto usunięte
Na dzis nie potrzebujemy chyba inne instrumenty ... sam Dax dostarcza na wystarczająco emocje !
Ewelina Gram na daxie
DAX wg mnie jeden kierunek na 2-3 dni do przodu. Jutro marzy mi się sesja +1,5% :D
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)