3
Aga
Fx
Witajcie. Przymierzam się do zakupu nowego lapka, który służyć mi będzie przede wszystkim do inwestycji. Czy o czymś szczególnym powinnam pamiętać? Czy jakieś parametry musi posiadać ten komputer? Dodam, ze inwestuje na platformie MT4 i mam rachunku u dwóch brokerów, których obserwuję równolegle. Myślałam również o dołożeniu dodatkowego monitora, stąd pytanie, czy da się zrobić tak, aby rozszerzyć okno platformy na dwa monitory, abym mogła mieć wszystkie instrumenty w ramach jednego MT4 widoczne jednoczesnie w postaci małych wykresów poglądowych? Z góry dzięki za pomoc.

Ewelina Gram na daxie
Wg mnie co najmniej 8GB RAMu. Tylko MT4 będziesz odpalała czy bardziej zasobożerne softy również np. NinjaTrader?
Ewelina Gram na daxie
Tutaj zerknij - http://www.tradingcomputers.com/TClaptop.html Swoją drogą niezłe kombajny mają w ofercie.
Najlepiej skonsultować się z jakimś informatykiem. Mam w tej kwestii znajomego.
laptopa mam z procesorem i7, 12gb ramu, graficzna 2 gb, do wykresów używam rozszerzenia ekranów przez wejscie HDMI i spisuje sie to fajnie polecam ;)
Marek1976 FX/GPW
Jaką rozdzielczość ma monitor powieszony na ścianie? Dla mnie każdy monitor powyżej 24" jest niewygody do pracy. Mój wzrok nie ogarnia :D @ELPolakko nie ma zewnętrznej karty graficznej do tego?
@Marek1976 1920x1080 50 cali, ale pikseli nie widac i oczy tez nie bolą. Na paczatku dziewnie troszke było, ale teraz na nic bym nie zamienił tego kolosa, wrzucam pojedynczy wykres i naprawde jest on wielki i przejrzysty duzo widac, moge lezeć na fotelu w wygodnej pozycji i sobie grac, wczesniej siedziałem lekko zgarbiony przy małym laptopie więc komfort na tym jest o wiele wiekszy ;)
a jeśli chodzi o grafe to mam Radeona HD 8700 albo 8600 i spisuje sie bardzo ;) i jest ona jako dedykowana w laptopie, zewnętrznych nie trzeba
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live