28
Ewelina
Gram na daxie
IG
Odpalacie shorty na ropie WTI? Jesteśmy na ładnym oporze.

Tak małą pozycje wziąłem na short ale taka sama wisi powyżej stopa na long ;)
Konto usunięte
:)
a gdzie screen ????
Oj tam ;) został w katalog
Shorta niestety wywaliło ale otworzyło pozycje longa którą zabezpieczam.
Rafał £¥$ik Niezależny analityk
Ewelina: czekam na godz. 14:30. Przyznam się szczerze że z ropy jestem cieńki i chyba musiałbym brać korepetycje od Ciebie ;)
Konto usunięte
Witam Ewelina, w załączniku przesyłam wykres PGE. Handluję u kilku brokerów. BOS, , PKOBP, Deutsche Bank. Ci mają najniższe prowizje, biorąc pod uwagę rynek kontraktów terminowych i akcji, pozdrawiam :-).
RobertCyrzan Fibonacci Team School
Ropa na informacji z Iraku pierwszy short teraz OB wydaje się być wybite dobre miejsce do drugiego shorta
RobertCyrzan Fibonacci Team School
Ropa:
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)