voytechec
Fx Tw
3

voytechec

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 1 rok
voytechec

SHORT !! H1 i H4 ma jednak sygnał do ataków na wsparcie okolice 1202. przebicie 1199 może skutkować zejściem do 1190 ostatni poziom wg mnie 1180

voytechec

WEJŚCIE SHORTEM po kiepskich próbach rynku na wybicie do góry

voytechec

nocne zagranie: obecnie cięzko przebić się do góry dlatego też zamknąłem longa na plusie

Marek1976 FX/GPW
do czego wykorzystujesz dolne wskaxniki? Chodzi o sam moment wejścia? Czy ono bylo spoxnione czy zagrywałeś na wybicie typowo?
testuję MT5 , ale nie za bardzo podoba mi się praca oscylatorów ,chyba nie są dopracowane wolę pokazać ci na MT4 zwróc uwagę na DTOSC dwa dołki.tak oczywiście było spóźnione ale przespałem godzinę niestety. ale prawdoposdobieństwo ,że podejdą wyżej było dość znaczne wg mojej oceny.
voytechec

tworzy nam się na D1 pinbar. DTOSC jest na wykupieniu .Możliwość potwierdzenia FT Pattern.Trzeba jednak wziąc pod uwagę DTOSC na niższych interwałach -niestety są na wykupieniu.Wydaje mi się ,że za wcześnie otworzyłem wczoraj longa.

voytechec

tworzy nam się na D1 pinbar. DTOSC jest na wykupieniu .Możliwość potwierdzenia FT Pattern.Trzeba jednak wziąc pod uwagę DTOSC na niższych interwałach -niestety są na wykupieniu.Wydaje mi się ,że za wcześnie otworzyłem wczoraj longa.

voytechec

Teraz na M30 postanowiłem zagrać przeciw trendowi,to niebezpieczne ,ale zamknę najwyżej z palca.

voytechec

postanowiłem zagrać na shorta SL ciasny

pozycja zamknieta na niewielkim plusie - M15 powstał nagrobek ,a to źle wróży
voytechec

na W1 testujęmy od dołu ważny opór: linie 1309-1316

średnioterminowe inwestycne w złoto wg mnie trochę ryzykowne
voytechec

Pamiętajmy o jednym : na Monthly jesteśmy na spadkach,ale kto wie czy na weekly nie jesteśmy nadal na korekcie ,która może okazać sie silna w tym miesiącu-tak to oceniam,a jak wy?

voytechec

wieczorne i nocne zagrania na złocie opłaciły się

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live