robert_cyrzan
2

Robert Cyrzan

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Robert Cyrzan

Analiza EURUSD: http://www.fiboteamschool.pl/blog/para-eurusd-szuka-dna-gdzie-go-znajdzie/

Robert Cyrzan

Myśl dnia...

Robert Cyrzan

Zapraszam do lektury krótko-średnioterminowej analizy pary EURUSD. http://www.fiboteamschool.pl/blog/rozpoczela-sie-korekta-euro-dokad-moze-ona-pare-eurusd-zaprowadzic/

Robert Cyrzan

Myśl dnia... http://www.fiboteamschool.pl/wp-content/uploads/2016/11/Warren-10-768x728.png

Krzysiek Daytrader walutowy
Kiedyś jeden z brokerów miał podobne hasło reklamowe - "cele nie marzenia" :)
Robert Cyrzan

Potencjalny skalp pod formację nietoperza z interwału m30 Powodzenia!

Krzysiek Daytrader walutowy
+ wyraźna baza oporu jest na tym poziomie - widać to z lewej strony wykresu. Spodziewasz się jakiegoś ruchu na najbliższych publikacjach danych makro?
Jeżeli dojdzie do ruchu to na Janet Yelen czyli na sesji amerykańskiej zobaczymy rozrysowałem tylko potencjalny scenariusz jaki może nastąpić.:)
Krzysiek Daytrader walutowy
poziom technicznie wydaje się być dobry, obserwuję również
Robert Cyrzan

Myśl dnia...http://www.fiboteamschool.pl/wp-content/uploads/2016/10/Warren-21-768x708.png

Robert Cyrzan

USA: Według ostatniego sondażu Donald Trump przechodzi na prowadzenie 1 punktem procentowym. Rynki są zaniepokojone ten trend widać po fali odwrotu od dolara. Foto, info ABCNews

pokaż wcześniejsze komentarze
Wygrana Trumpa jest oczywista od dawna. Dolar to ignoruje po obecnej fali osłabienia dzisiaj wieczorem będzie się umacniał. Giełdy do góry na ostatnie szczyty i tak do wiosny. EURUSD kierunek 0,90
Jak na rynkach tak i w życiu porównałem obietnice wyborcze obydwóch kandydatów jedna z nich w przypadku jej dotrzymania spowoduje załamanie gospodarki w USA co za tym idzie pociagnie świat.
ps. być może recesja czy z Trumpem czy z Clinton na rynkach jest nie do uniknięcia. Myślę że tak kalkulując z Trumpem byłaby to szybka przecena i szybkie załamanie się globalnej gospodarki. Administracja Clinton raczej preferuje wolniejszy odwrót i wolniejszą przecenę. (nie ma obietnic obniżki podatkow)
Robert Cyrzan

USDJPY korelacja trochę się rozmija ma to wiele wspólnego z ,,ryzykiem,, jest to premia dla UJ za wybory w USA: transfer idzie w złoto jena oraz inne bezpieczne aktywa:)

Robert Cyrzan

Złoto, H4 na fali wyborów w USA premiowane jest ,,ryzyko" rysuje się nam f. kraba plus psychologiczny poziom cenowy 1300 plus opór. czy formacja się wybroni?

Robert Cyrzan

AUDUSD przed RBA oraz payrollsami para powinna się umacniać fundamentalnie(znakomite odczyty inflacji) jednak dochodzi jeszcze odczyt payrollsów oraz wybory w USA (te na razie sprzyjają australijczykowi) Nakreśliłem jakieś linie trendu jest to jakiś pomysł, wrzucajcie swoje jak macie coś ciekawego.

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live