mklus78
3

Tri Mario

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Tri Mario

ciekawe miejsce, 78,6% i FE 100. Grzech nie spróbować wejść...

na SP500 podobnie. U mnie L
Tri Mario, jakie TP dla tego zagrania ?
TP 1 - 12663, ale trzeba uważnie obserwować sentyment na giełdach bo może w końcu jakiejś marnej korekty się doczekamy
Tri Mario

#GOLD sensowny cluster na L wydaje się

Tri Mario

WTI - kupno w okolicy 42,50 - mocny cluster czeka na test

Tri Mario

#EURJPY ciekawy cluster

Tri Mario

Czyżby wzrosty?

Tri Mario

#EURGBP taka propozycja zagrania

Tri Mario

#USDJPY 1:1 wykończone i ładna struktura

pokaż wcześniejsze komentarze
byłbym ostrożny z tymi wzrostami, Jen mi coraz bardziej "trąci Koreą"... Do pokonanie i tak mocna linia trendu od góry i wtedy będzie jasne.
... to prawda nasze przewidywania, to poniekąd nasze chciejstwo. Rynek szybko to weryfikuje.
Adrian Keyha Fx-Nature
W przypadku wybicia, kupno po konsolidacji/retescie wyłamanej linii trendu. Warto poczekać, bo jest potencjalnie sporo pipsów do zaksięgowania.
Tri Mario

#WTI możliwy duży potencjał spadkowy, nawet do 43, ale po drodze ważny poziom 50,00

61,8-49,63 cel na dzis -jutro-piatek raczej pewny z pin barem, hmm
aczkolwiek po drodze 50,40 juz z pinbarem
Tri Mario

#GBPUSD geometria wypełniona, dotarli ponownie do linii trendu spadkowego w trójkącie dużym. Dobra okazja do wybicia górą, ale obawiam się że skończy się na jeszcze jednym Gartleyu

Tri Mario

ładny cluster przy 12230

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)