kocis
1

kocis

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
kocis

Po "minutes": - złoto spada, indexy trochę oddały, a zwykle w przeciwnych kierunkach, USD/JPY zwykle razem z S&P, a tu w górę ... z Waszego doświadczenia - czy są jeszcze jakieś wydarzenia, które powodują "takie anomalie" ?

pokaż wcześniejsze komentarze
Larcz Rolnik.Inwestor :)
Nie zapominajmy też o decyzjach w sprawie stóp procentowych oraz np Core Price index i kilka innych.Nie tyle jakie wydarzenie ale jakie wyniki tego wydarzenia raportu.I istotność dla danej sytuacji gospodarczej.
Larcz Rolnik.Inwestor :)
W sumie tak sobie pomyślałem @kocis że jak byś sobie zasubskrybował co tygodniowy raport walutowy u @FibonacciTeam to widział byś zawsze na co uważać w danym tygodniu jakie dane.
Daniel https://pasjatradingu.pl | OSTC
A raport walutowy jest kompletnie za darmo :)
kocis

Czy 3 takie świece w tak niedużym obszarze zmienności są wiarygodną informacją ?

pokaż wcześniejsze komentarze
Ciężko powiedzieć ale ewidentnie pokazują że rynek nie ma siły i na coś czeka dodatkowo cienie od góry mówią ze ktoś spycha cenę w dół mimo zainteresowania kupujących. Osobiście jeżeli coś tam bym robił to raczej sprzedawał pod tymi świecami o ile miał bym sygnał sell.
patrząc z perspektywy ub. tygodnia tak.A z moich przemyśleń: 1. generalnie poniedziałkowe zamknięcie wg mnie rzadko wyznacza kierunek na nowy tydzień - wydaje mi się, że zwykle jest odwrotnie (jeśli w pon. wzrosty to od wtorku spadki) 2. ostatnia świeca na załączonym wyżej wykresie jeszcze się nie zamknęła. 3. w szerszym kontekście - wysyp danych co wyznaczy kierunek ale jeśli zostaną te trzy knoty to tak jak pisał Tomasz = spychanie słabego rynku, to ruch w dół może być silny . Jedyna wątpliwość dla mnie to "wiarygodność dzisiejszych knotów H4" - Czy jest taka sama dla świecy H4 w wymiarze ok. 70 pkt jak i powiedzmy 140 pkt ?
Witam wymowa świec z h4 mówiła jednak o tym ze moc kupujących jednak osłabła, z tego co wiem formacje świec zawsze działają jeżeli są na odpowiednim poziomie czy tez strefie ceny.
kocis

do @lukasz.fijolekLukasz
" EURUSD M30/H1 - zbliżamy się do punktu "D" formacji harmonicznej Gartleya 78,6%.."
czy to jeszcze aktualne czy też traci na znaczeniu z każdym testem 78,6 Fibo ?
z góry dzięki...

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)