fxtadeusz
0

fxtadeusz

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
fxtadeusz

czy ktoś tu gra strategią popytu i podaży i ma jakieś wyniki szukam kogoś od kogo można się nauczyć praktyki.

pokaż wcześniejsze komentarze
Daniel https://pasjatradingu.pl | OSTC
Potwierdzenia:  Współczynniki Fibonacciego;  Strefy S/R;  Formacje świecowe;  Okrągłe poziomy cenowe;  Markowanie ceny;  Linie trendu;  Motyw europejski/amerykański; - wybicie formacji świecowej - świeca sygnalna.
Marcin Drobny inwestor indywidualny
Świeca sygnalna czyli markowanie ceny?
Daniel https://pasjatradingu.pl | OSTC
po markowaniu ceny, która potwierdza te zjawisko. Np. Inside Bar. Sygnałem do wejścia jest wtedy wybicia Inside Bar zgodnie z prognozowanym przez niego kierunkiem.
fxtadeusz

Dzięki za przyjęcie.
Na JPY shell

Piękne pozycje, graty za wejścia :)
Marcin Drobny inwestor indywidualny
@fxtadeusz co oznaczają wartości na końcówkach swingów? To jest zsumowana liczba ticków danych fal, a całość oparta jest na zigzagu? Zastanawiam się jak to czytać no i czy nie repaintuje?
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)