fx-man
0

fx-man

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
fx-man

Info o tym ze Microsoft kupil LinekIn jak na razie duzo nie pomoglo. Kurs przy dosc waznym wsparciu jest, ktore jak zostanie pokonane to otworzy miejsca dla okolo 20% spadku.

Bardzo mocne wsparcie na wykresie, zobaczymy co sie stanie w tymm miejscu
fx-man

Wczoraj pojawiło się info ze Microsoft za gotowke kupil LinkedIn za 26 mld USD. Kurs LinkedIn w trakcie sesji poszedł do gory o 46,6%.

Sądzisz ze będą zamykać tą lukę?
Daniel https://pasjatradingu.pl | OSTC
Szczerze mówiąc nie spodziewałem się tego że kupią Linkedln. Ciekawe co z tym teraz zrobi Microsoft
Bartek Śledź bezrobotny
Tak naprawdę to kupili .... Yahoo reszta ich nie interesuje przypuszczam
fx-man

Jak widzicie sytuacje na Apple? Ja u siebie mam odbicie od wsparcia przy 90,00. Myślicie, że nowe przecieki z iphone 7 cos pomogą w utrzymaniu odbicia?

Pewnie duzo zalezy od tego co to za iPhone bedzie. Ostatnio przy wersji 6 mieli wpadke bo wielu uzytkownikom nie podobal sie nowy desing az w koncu wprowadzili model SE czyl itaki jak poprzednio tylk oz duzo lepsza zawartoscia
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@fx-man @barteq12 na interwale D1 pojawiają się dwa ciekawe clustry fibo: 1) w rejonie 104,05 i 2) 107,45. Druga zapora podażowa jest silniejsza dlatego, że oprócz mierzenia 78,6% dodatkowo występuje symetria dwóch fal FE100%.
tak czy inaczej pierwszym targetem dla potencjalnych wzrostow wydaje sie najblizszy szczyt przy poziomie 112 zl
fx-man

Co myślicie o Groclin? W ubiegłym tyg była cofka i test wsparcia przy 15,34. Na razie obronione, co mogłoby dawać sygnał do podtrzymania wzrostów w okolice 18,61.

Marek1976 FX/GPW
@fx-man brakuje fundamentalnego impulsu, jakie wyniki pokazał za 1 kwartał?
Głównie patrze na AT i tym sie kieruje przy otwieraniu pozycji. Z ostatnich newsów Groclina jest ze maja list intencyjny ws produkcji tapicerki dla foteli Opla za 50 mln zl i nabycie 51% CADM Automotive - news o podpisaniu umowy z Oplem moglby pomoc w dalszych wzrostach
fx-man

Jak widzicie Synthos? Mam troche kupionego nieco niżej niż jest obecnie i licze na podejście w kierunku 4,60 (jakieś 15%)

pokaż wcześniejsze komentarze
Marcin Drobny inwestor indywidualny
dopiero instaluję mete5, chwilka
Marcin Drobny inwestor indywidualny
wg mnie 3,80 ciekawie zaczyna wyglądać - https://charts.mql5.com/11/92/synthos-gpw-h4-noble-securities-s.png co myślisz @fx-man ?
jezeli bedzie cofniecie ponizej 3,93 to faktycznie 3,81-3,80 bedzie moglo byc wtedy grane
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)