Comparic
Fx IG Tw
8

Comparic

Comparic.pl
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.
Doświadczenie: 5 lat i więcej
Comparic Comparic.pl

Wspólna walka o zachowanie dźwigni na dotychczasowym poziomie przyniosła pierwsze efekty. Lewar pozostaje bez zmian na poziomie 100:1. Jest tylko jeden warunek…40 transakcji w ciągu 24 miesięcy.
Szczegóły: https://comparic.pl/mf-lewar-pozostaje-bez-zmian-poziomie-1001-jeden-warunek/

Comparic Comparic.pl

Na fali ostatniej dominacji Bitcoina, pozostałe kryptowaluty w tym litecoin spadały i tak kurs obsunął się z 105$ do niespełna 85$. Ostatnia świeca podobnie jak 29. listopada odznacza się wielkim dolnym cieniem, który zwiastuje koniec korekty. Dziś za litecoina przyjdzie nam płacić ponad 97$ co daje wzrost solidne 4%.

Czytaj dalej: http://bit.ly/2A4g62s

Comparic Comparic.pl

Kolejny dobry dzień zalicza Bitcoin, po wczorajszym wzroście z 11,5k $ do 13,5$ dziś dokłada kolejne 5%. Przebity został poziom zewnętrzny 161,8% ; zasięg obecnego ruchu zbliża się już do dwukrotności poprzedniego impulsu od połowy września do listopada.

Czytaj dalej: http://bit.ly/2B0CFca

Comparic Comparic.pl

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że kapitalizacja całego rynku krytpowalut przekroczyła 300 mld USD. Dziś, po niespełna 10 dniach, rynek kryptowalut wyceniany jest już na ponad 400 mld USD. Oznacza to, że wartość rynkowa wszystkich kryptowalut przekroczyła wartoś jednego z największych banków inwestycyjnych. Jak podaje CNBC, JPMorgan, bo o nim mowa, wyceniany jest bowiem na 366,8 mld USD.

Czytaj dalej: http://bit.ly/2ABcesQ

Comparic Comparic.pl

Od ostatniej analizy Monero ładnie pnie się do góry. Przełamanie szczytu z końcówki września zdecydowanie sprzyja tej kryptowalucie. Zaznaczona strefa kolorem zielonym to właśnie ten moment, gdzie po obronie poziomu 150$ w połączeniu z linią trendu, kurs zawrócił na północ.

Miejsca do wzrostu jeszcze pozostaje sporo, ponieważ tak naprawdę mocny cluster Fibonacciego rysuje się dopiero w okolicy 260-270 dolarów za token.
Czytaj dalej: http://bit.ly/2AZUlVR

Comparic Comparic.pl

Na litecoin mieliśmy do czynienia z wzrostami, dodatkowo udało się przebić ATH z sierpnia bieżącego roku, wygląda na to że kapitał przepływa od bitcoina przez ethereum do litecoina. Po ataku na maksima doszło do próby zrzucenia rynku do niemal 70$, jednak już następnego dnia spadki zostały zażegnane.

Zobacz również analizę BTC i ETH: http://bit.ly/2kngWo9

Comparic Comparic.pl

Niezwykle interesująco wyglada obecna sytuacja na ETH, gdzie zauważymy, iż na skutek ostatnich spadków kurs dotarł w okolice górnego ograniczenia wcześniejszego trójkąta zwyżkującego, z którego dwa tygodnie temu wybiliśmy górą. Warto również zwrócić uwagę, że poziom ten zbiega się również bardzo precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

Czytaj dalej na: http://bit.ly/2Bp3Zgw

Comparic Comparic.pl

Dziś dzień korekty na rynku kryptowalutowym, przecenie nie oparł się nawet Bitcoin a także forki Bitcoin Cash oraz Bitcoin Gold, które zajmują odpowiednio 2 i 6 miejsce w top 10 kapitalizacji. Wśród największych rośnie tylko Dash – ponad 20%.

Zobacz szczegółowe analizy na: http://bit.ly/2zRBtrA

Comparic Comparic.pl

Ciekawy projekt deweloperski, który ostatnio mocno drożeje to IOTA. Jego kapitalizacja to już ponad 4 miliardy dolarów, zajmuje 8 miejsce na liście top10 i wyprzedził takie kryptowaluty jak Monero czy Lisk. Co ciekawe, IOTA nie jest oparta na blockchainie jaki znamy, nie ma miningu a wszystkie monety powstały w pierwszym bloku (premining).

Sprawdź szczegółową analizę na: http://bit.ly/2ik8hls

Comparic Comparic.pl

Ostatnie sesje na Lisku tworzą zawężający się trójkąt a zmienność wyraźnie zmalała. Strefa 11-11,50$ o której wspominaliśmy w ostatniej analizie po dziś dzień nie została przebita.
Czytaj więcej: http://bit.ly/2AbNvLC

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)