15
Fx
Na złocie aktywował mi się sell stop. Niestety nie zdążyłem opisać wcześniej. Powód nie był nowy. Był to układ odwrócenia wyższego rzędu, głęboki układ harmoniczny nietoperza w ramach korekty prostej i układ odwrócenia niższego rzędu na szczycie fali CD. Kolejna dokładka czeka na wybiciu potencjalnej głowy z ramionami.

Odpaliły dokładki.
@soku Paweł Śliwa nazywa tą formację 88,6 nie wypatrzyłem jej, ale na Twoich screanach jest na tacy. Po pierwszym strzale wziałem profit, na korekcie powtórzyłem sell
@soku widzę ,że handlujesz na CMC. Jak chodzi u Ciebie ta platforma? Pomimo, że testuję nowa wersje na Chromie, pracuje wolno, doprowadza mnie to do szewskiej pasji. Nie mam bogatego procesora, ale mam 8GB RAM , uważam że powinno hulać.
@tomy Mam w CMC pozycje na dłuższy termin, więc nie boli mnie platforma. A co do pytania jak u mnie chodzi - myślisz. że dlaczego screeny mam z Mety? ;)
usd/jpy wybija góra z konsolidacji - index dolara ruszył w górę
Na euro jeszcze miejsca, a na franku może być fejk. Jen dla mnie i tak jest w trendzie spadkowym, w szczególności USD/JPY na L.
Poszły nowe dokładki. Mam nadzieję, że coś będzie z tej piramidki. :)
być może na WTI D1 wyjdzie korekta 88,6 . 25.05 OPEC ma podjąć decyzję co do dalszej redukcji. Liczę na realizację teraz dyskontowanej decyzji.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Póki co walczymy o utrzymanie ważnego okrągłego poziomu 50,00
Zamknięte po 14 po wybiciu korekty. Rynek przestał być dla mnie czytelny.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)