15
Fx
USD/JPY: potencjalna korekta pędząca 1-do-1, Leonardo pattern, wewnętrzna harmonia podfal, wewnętrzny układ 1-do-1.

grałem w górę, teraz w dół
drugie podejście, z pierwszego symbolicznych kilka pestek
czwarte :/
uciekałem z SL do góry, jedną pozycję dobrałem w tej chwili idzie w dół, na razie liczę by wyjść na " 0"
tak to wygląda
czekam z dokładką
zamknąłem z ręki - nie podoba mi się zbyt długa konsolidacja pod oporem
u mnie aktywowała się dokładka
brawo - mi brakło cierpliwości, BEP nie cieszy, strata boli
@Michał Soczewka rzuć okiem na złoto M5 , podpowiedz mi czy mierzenie zasięgu fibo , które zrobiłem jest prawidłowe
@tomy Nie, bo moim zdaniem mierzysz zewnętrzne mierzenia ostatnich impulsów trendu wzrostowego. Takie mierzenie byłoby akceptowalne gdybyś szukał końca korekty nieregularnej.
No i niestety. Przebili overbalance, ale nie dojechali do wsparcia. Dynamika (długość korpusów białych świec przełamujących opory) wskazuje na ostre posypanie się stop lossów tego cwaniaka, który miał bronić moich pozycji. A była nawet i druga dokładka... :(
a ja wszedłem na shorta
sporo oporów do tp
wydaje mi się, że trochę za wcześnie na ponawianie
tak bym chciał, ale patrząc na wcześniejszą falę spadkową można wyznaczyć projekcję przebijająca oba szczyty
;)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)