2
krzabr
marketrevolution.eu
Zacząłem pracę nam przeniesieniem teorii osobowości MBTI na grunt giełdowy, zwłaszcza w aspekcie gry i zarządzania ryzykiem. Tą teorię wziąłem pod lupę z trzech powodów po pierwsze doskonale ona oddaje rzeczywistość o ile jest się czystym typem wg MBTI. Po drugie jest ona naprawdę szeroko zastosowana w zarządzaniu kadrami w USA, po trzecie mało kto o tym pisze.
Planuję zrobić około 7 postów od wstępu do samego mbti, przez ćwiczenie danych cech, poprzez wpływ naszego typu osobowości na charakter a skończywszy na spekulacjach jaki typ osobowości powinien zastosować rodzaj risk managemenu :-)
Jak skończę cykl to o sobie przypomnę.
Póki co wrzucam link do części pierwszej, resztę sobie odgrzebiecie :-)
https://marketrevolution.ghost.io/typ-osobowosci-a-gra-na-gieldzie-cz-1/

krzabr marketrevolution.eu
Jakby nie chciało się rozwinąć - wrzucam link ponownie:
MikołajKA myFXview.pl
Dla mnie bomba , bo wyszło mi INTJ :) A poważnie to super link, czekam na więcej.
krzabr marketrevolution.eu
Rozpisuje się, staram się dość dokładnie zbierać informacje i pisać to w miarę prostym językiem bo ten temat jest naprawdę trudny i mocno spekulacyjny. Tak naprawdę to każdy typ osobowości ma swoje + i - w grze na giełdzie - istotniejsza tu jest kwestia okiełznania wad i maksymalnego wykorzystania zalet. Cz3 w ten weekend opublikuje.
krzabr marketrevolution.eu
krzabr marketrevolution.eu
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)