12
Marcin
Drobny inwestor indywidualny
Fx IG
Pytanie do Dawida z @ConsiliumInvest - czy na złocie widziałeś RGRa? Zagranie na przebicie lini szyi ładnie weszło. Jaki zasięg wzrostów widzisz na złocie?

Marek1976 FX/GPW
Widziałeś komentarz l.fijolka - https://www.youtube.com/watch?v=3uO4fnPoxqQ? w sumie Twój rgr potwierdził te korektę. Fajnie wypalił układ
Fibonacci Team www.fiboteamschool.pl
@Marcin @Marek1976 Faktycznie w tym konkretnym przypadku oRGR był bardzo dobrym potwierdzeniem szerokiej korekty AB=CD. Zadziałała i klasyczna AT i HT :-)
Marcin Drobny inwestor indywidualny
@Marek1976 tak widziałem to, wygląda na to, że wszyscy zarobieni na złocie. Panowie to co weekend pora zacząć?
tak ,Marcin załapałem się choć było nerwowo - zobacz z TP
do Marcina i Marek1976: wyjaśnienie na grafie.Jak spojrzysz na DTOSC na 1H i H4 były w szczycie więc małe szanse było na wybicie tego szczytu,ale podejście było .Owszem można było zamknąć na dołku H1 DTOSC.ale niestety dopiero o 14.00 byłem przy kompie.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)