15
Bithub
Bithub.pl

Prowadzisz start-up? | Zaprezentuj się na Konferencji Blockchain i Finanse!

Już 10 stycznia 2020 r. spotkamy się w Warszawie na Konferencji Blockchain i Finanse. Oprócz wysłuchania ciekawych prelekcji, wzięcia udziału w dyskusjach na temat rozwoju naszej dynamicznej branży będzie to również doskonała okazja na zaprezentowanie się przez start-upy, których działalność mieści się w ramach tematyki poruszanej podczas wydarzenia.

Prezentacje start-up’ów na Konferencji Blockchchain i Finanse

Zapraszamy przedstawicieli start-upów z branży blockchain, kryptowalut oraz sektora fin-tech do zgłaszania chęci udziału w części prezentacyjnej Konferencji poświęconej nowym, ciekawym i innowacyjnym biznesom w branży.

Proponujemy skorzystanie z możliwości 15-stominutowej prezentacji projektu, z wykorzystaniem technik audiowizualnych i wystąpieniem przedstawiciela start-upu na głównych scenach eventu. Po części prezentacyjnej przewidziane będzie kilka minut na dyskusję, włączając w to pytania z sali.

Panele prezentacyjne zostaną podzielone tematycznie, zgodnie z logistycznym rozkładem Konferencji, na dwie oddzielne obszary – Strefę Blockchain i Strefę Finanse. Wstępnie przewidujemy od 4 do 6 takich wystąpień w każdej ze stref.

Zgłoś swój udział już dziś!

Wszystkie zainteresowane start-upy z wyszczególnionych branż prosimy o wysłanie wiadomości mailowej z opisem działalności na adres [email protected] Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca października 2019 r. Uzgodnienie szczegółów wystąpienia na Konferencji nastąpi z naszej strony mailowo lub telefonicznie do 15 listopada 2019 r. Skontaktujemy się z wybranymi podmiotami.

Zostań partnerem Konferencji Blockchain i Finanse

Jeżeli 15 minut prezentacji na głównej scenie eventu do dla Ciebie zbyt mało przypominamy, że cały czas przyjmujemy zgłoszenia od podmiotów zainteresowanych wykupieniem stoiska wystawienniczego lub pakietu sponsorskiego.

Szczegółowy opis proponowanych w tym zakresie możliwości znajdziecie Państwo tutaj.

Mail kontaktowy:

[email protected]Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live