szpaku888
Fx IG
2

Dawid

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: poniżej roku
Dawid

Jako że ostatnio fb jest strasznie anty-krypto i prze dwa dni miałem bana to myślę że dobrym pomysłem byłoby powoli przenosić całą działalność na fx i tu dzielić się swoimi pomysłami.
To, BTC/USD na niedzielny poranek:
- Na poziomie 11500 grupują się 3 mierzenia fibo (niebiskie strzałki) od różnych szczytów do minimum. (czwarte mierzenie w lekkim dystansie )
- Również w tym samym rejonie wychodzi nam punkt D na 88.6 układu nietoperza i przecięcie ML1 (czerwona strzałka)
- Dodatkowo według mnie można się spodziewać "podwójnego" overbalance: pierwszy prostokąt już się wypełnił i właśnie trwa walka u jego podstawy, jeżeli zostanie przebity a następnie opór na niebieskiej linii to można spodziewać się dalszych spadków, w przeciwnym przypadku możliwe jest uformowanie się drugiego prostokąta który kończy się właśnie w granicach 11500 i to powinno być dobre miejsce na otwarcie pozycji.

pokaż wcześniejsze komentarze
I jak Łukasz, grałeś to ? Odbicie niemalże idealne z tym że dynamika słaba.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
grałem, a teraz przymierzam się do tego: #BTCUSD - na chwilę obecną najbliższym wsparciem pozostaje dolna podstawa prostokąta "overbalance" (zielony prostokąt na wykresie) ~ okolice 10 000USD. W przypadku wybicia dołem z tego prostokąta zasięg spadków może sięgnąć nawet 50% mierzenia fibo ~ 8650 USD - https://pl.tradingview.com/x/06hB3iHf/
W jedną czy w drugą stronę coś będzie do zagrania a co, to myślę że odpowie nam Azja jak wstanie :) dzięki za opinie, pozdrawiam
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live