profittradereu
3

Robert Smug

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Robert Smug

Dzień dobry wszystkim czytelnikom portalu FXParkiet. Zobacz moją kolejną analizę rynkową. W dzisiejszym video analizuje 7 ciekawych instrumentów na najbliższe kilka dni, które mogą wygenerować ciekawe sygnały wzrostów lub spadków zgodnie z metodologią podążania za trendem. Te instrumenty to: DAX, WIG20, USDPLN, Złoto Pszenica, Kukurydza oraz Kakao. Sprawdź dlaczego warto je obserwować i gdzie ewentualnie szukać możliwości otworzenia pozycji. https://robertsmug.lpages.co/jakie-rynki-obserwowac/
Abyś mógł zobaczyć Video poproszę Cię o wpisanie swojego adresu email. W przyszłości będziesz otrzymywał ode mnie wartościowe wpisy na temat inwestowania. Zawsze będziesz też mógł się wypisać z mojej listy.
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Robert Smug
+48 698 668 336

Robert Smug

Dzień dobry wszystkim czytelnikom portalu FXParkiet,
Dziś opublikowałem najnowszą analizę Video.
Analizuje w niej 7 ciekawych instrumentów na najbliższy tydzień, które mogą wygenerować ciekawe sygnały wzrostów lub spadków zgodnie z metodologią podążania za trendem. Te instrumenty to: DAX, WIG20, EURUSD, USDPLN, GBPUSD, Złoto oraz Pszenica.
Omawiam także jak obecnie widzę sytuację na indeksach amerykańskich, po zeszłotygodniowym ogromnym wzroście zmienności.
Zapraszam do oglądania analizy pod linkiem:
http://robertsmug.pl/video-12-02-szukac-dobrych-okazji-inwestowania-trendem/
W razie pytań zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336

Robert Smug

Dzień dobry wszystkim czytelnikom portalu FXParkiet.
Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.

W dzisiejszej analizie video opowiadam:

Jaki wpływ na grę z trendem miały duże spadki w poniedziałek na głównych indeksach giełdowych oraz jak widzę sytuację na najbliższe kilka-kilkanaście dni na takich m.in instrumentach jak: EURUSD, GBPUSD, DAX, Ropa, ZŁOTO i Miedź.

Na końcu pokazuję też wynik jednej z mojej analiz sprzed 2 tygodni.

Zapraszam do oglądania analizy pod linkiem:
http://robertsmug.pl/video-06-02-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/

Pozdrawiam
Robert Smug

Robert Smug

Witam wszystkich czytelników strony FXParkiet.
Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku w długim terminie czasu.
W dzisiejszej analizie opowiadam jak widzę sytuację na najbliższe kilka-kilkanaście dni na takich m.in instrumentach jak: EURUSD, DAX, WIG20, S&P500, US30, Ropa, ZŁOTO i Miedź oraz kilku innych.
Zapraszam do oglądania analizy na stronie:
http://robertsmug.pl/video-30-01-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/

Pozdrawiam
Robert Smug

@Audrey od nazwy ptaka umieszczonego na monecie dolara nowozelandzkiego
Robert Smug

Witam serdecznie wszystkich członków grupy FXParkiet,
Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej analizy video, gdzie pokazuję głównie gdzie szukać ciekawych trendowych instrumentów. W tym tygodniu omawiam sytuację na DAX, EURUSD, WIG, Ropie, Złocie i Bitcoinie (ponownie po pół roku przerwy). Analizę można zobaczyć pod tym linkiem: http://robertsmug.pl/video-23-01-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/
Masz pytania?
Pisz lub dzwoń.
Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336

Robert Smug

Witam w nowym tygodniu. Przygotowałem nową analizę Video. Sprawdź instrumenty jakie typuje do obserwacji i gry na najbliższe dni z największym potencjałem do spadków lub wzrostów zgodnie z metodologią podążania za trendem. Zeszłotygodniowa analiza okazała się jedną z najbardziej skutecznych odkąd je prezentuje: http://robertsmug.pl/video-16-01-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/
PS. W przyszłym tygodniu zamierzam nagrać pierwszy z serii krótkich filmów wyjaśniających czym jest inwestowaniem w trendzie oraz kiedy najczęściej zarabiamy i tracimy. Jeżeli jest coś szczególnego o czym chciałbyś abym opowiedział w tych filmach to proszę daj mi znać w komentarzach poniżej lub wiadomości email.
Pozdrawiam
Robert Smug

Robert Smug

Witam w nowym tygodniu wszystkich czytelników portalu FXParkiet!
Co może ciekawego przynieść najnowszy tydzień i gdzie wg mnie warto poszukać ciekawych okazji inwestycyjnych opowiadam w swojej najnowszej analizie Video.
Moje analizy mają po ok 10 min. Mają być zwięzłe i treściwe, bez zbędnego "wodolejstwa".
W tym tygodniu skupiam się na takich instrumentach jak DAX, EURO, US30, Złoto, Ropa. Poświęcam też trochę czasu towarom takim jak Kukurydz, Cukier, Bawełna, część z nich ma spory potencjał to bardzo dużych ruchów.

Zapraszam do oglądania analizy pod linkiem poniżej:
http://robertsmug.pl/video-01-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/

Pozdrawiam
Robert Smug

Robert Smug

Witam w Nowym Roku wszystkich czytelników portalu FXParkiet!
Na początek przede wszystkim życzę każdemu z Państwa wszystkiego najlepszego i wielu Sukcesów, zwłaszcza w Inwestowaniu.
Nowy Rok rozpoczynam najnowszą analizą, do której zapraszam do obejrzenia. Moje analizy mają po ok 10 min. Mają być zwięzłe i treściwe, bez zbędnego "wodolejstwa".
W tym tygodniu skupiam się na takich instrumentach jak DAX, EURO, US30, Złoto, Ropa. Poświęcam też trochę czasu towarom, część z nich ma spory potencjał to bardzo dużych ruchów.
http://robertsmug.pl/video-02-01-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/
Zapraszam do oglądania analizy poniżej.
Masz pytania? Komentuj :)
Pozdrawiam
Robert Smug

Marek1976 FX/GPW
Czego to jest dokładnie wykres?
Kukurydza. Obecnie konsoliduje się. Jak wystrzeli to jak bawełna. Pozostaje jedynie otwarte pytanie kiedy. Trzeba śledzić.
Robert Smug

Trend is your friend, to stare inwestorskie powiedzenie staram się pokazywać, że działa do dziś. W swoich analizach poszukuje tylko okazji na instrumentach, na których mamy trend, dający realną przewagę podczas inwestowania na rynku.
W dzisiejszej analizie opowiadam:
1. Jak widzę sytuację na najbliższe kilka-kilkanaście dni na takich m.in instrumentach jak: EURUSD, DAX, US500, US30, Ropa, ZŁOTO, NZDUSD, USDCAD i Cukier.
2. Co ciekawego mogą przynieść nam najbliższe „grube” wydarzenia makroekonomiczne.
3. Jak zwykle nawiązuję do tego jak sprawdziły się moje poprzednie analizy.
Zapraszam do oglądania analizy na stronie Bloga: http://robertsmug.pl/video-19-12-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/
Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336

Robert Smug

Przygotowałem analizę video, w której staram się szukać najciekawszych instrumentów trendowych na najbliższe kilka-kilkanaście dni, oraz analizuje głównie instrumenty rynkowe takie jak np.: EURUSD, DAX, Złoto,USDCAD oraz wiele innych. Mam nadzieję, że analiza będzie dla Ciebie inspiracją w samodzielnym poszukiwaniu ciekawych instrumentów do inwestowania. ❗Postanowiłem skrócić jej czas do 10 min aby przekazać najważniejsze informacje w jak najprostszej formie. Analizę możesz zobaczyć pod tym linkiem: http://robertsmug.pl/analiza-video-13-12-szukac-dobrych-okazji-inwestycji-gry-trendem/
Pozdrawiam
Robert Smug
+48 698 668 336

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live