mlatos
Fx Tw
2

Mariusz Latos

Inwestor indywidualny
Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 1 rok
Mariusz Latos Inwestor indywidualny

Formacja motyla na GPBUSD, potwierdzona przez formację FTS na M5 i dywergencję na M15. Prognozuję 3 poziomowy target.

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@mlatos na chwilę obecną bronimy 61,8% z dużego interwału czasowego - H4. Wyraźne wyhamowanie (dywergencja) pokazuje nam wypłaszczenie rynku. Czekam na wyraźną akcję popytową, która może sięgnąć max do 1,2346 - https://charts.mql5.com/14/266/gbpusd-h1-noble-markets.png (w rejonie czerwonych strzałek będę myślał o zajmowaniu krótkich pozycji).
Krzysiek Daytrader walutowy
@mlatos mamy też cluster fibo 127% i 62%. Rozgrywam longa
Mariusz Latos Inwestor indywidualny

Formacja Kraba na EURUSD M5, po odrzuconym podwójnym dnie z H1. Wzrosty potwierdza dywergencja na M15.

Mariusz Latos Inwestor indywidualny
Biorąc pod uwagę odwrócony RGR z H4, można mysleć o wzrostach w okolice 1.0672, jeżeli uda się przebić linię trendu spakowego.
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@mlatos jestem w tym trejdzie. Z racji godziny jestem już na BEP. Targetuje w rejonie 50 - 61,8% ostatniego swingu spadkowego.
Łukasz, strefę wejścia wyznaczałeś przez AB=CD ?
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)