mentos189
Fx IG Tw
6

Mentos

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 4 lata
Mentos

Jak wiele osób wie miesiąc temu axi wyczyściło mi konto z ponad 900€ zostawili 7€. Wczoraj otrzymałem maila, że zgadzają się na przywrócenie moich pozycji w zamian za wpłacenie depozytu w wysokości 100€. Dzięki @NORAND za przywrócenie mi siły, żeby walczyć do końca. Przy okazji chciałem się pochwalić swoim wynikiem z ostatniego miesiąca. z 7€ do 358€ co daje ponad 5000% stopy zwrotu. Strategia rozgrywana na USDJPY D1 H1 M5 była bardzo ryzykowna zakładała wejście w pojedynczą pozycję 35% kapitału . Opierała się na wsparciach-oporach, hedgingu, fibo i piramidowaniu zyskownych pozycji. Oczywiście jestem świadom tego, że na dłuższą metę utrzymanie takich zysków jest niemożliwe.

pokaż wcześniejsze komentarze
Tomasz Tętnowski Nie reaguj .... przewiduj !
No to kozak jesteś .... Gratuluje wyniku!!!
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Oczywiście, że trzeba walczyć do końca! Również wstawiłem się za Tobą w AXI, monitorowałem sprawię, wspólnymi siłami daliśmy radę :)
W takim razie Łukaszu tobie również jestem winny butelkę dobrego alkoholu ;) o ile przywrócą mi pozycje bo póki co to na obietnicach z ich strony się skończyło.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live