adomagala2
Fx IG Tw
6

Arkadiusz Domagala

Zaczynałem od opcji binarnych. Próbowałem AT,PA a teraz fibonacci. Jednymi słowy szukałem przez prawie dwa lata aż znalazłem. Dzięki Łukasz i cały fiboteam.
Doświadczenie: 3 lata
Arkadiusz Domagala

@lukasz.fijolek też otrzymałem maila. Pytanie ,sprawdzałeś może tego kabla? Bo z tego co widzę to chyba będzie Teresy może tylko po to by zaksięgować 161fibo. Co o tym myślisz?

Retest
Arkadiusz Domagala

Układy harmoniczne takie sobie ale myślę że będzie można zwrócić na to uwagę.

pokaż wcześniejsze komentarze
Dzięki Łukasz. Uczę się od najlepszych ( Ciebie)
Jeszcze na GBP USD jest okazja na sporty tylko nie mam jak zamieścić screena. Na D1 jest Bat, na H4 Motyl a na H1 Crab i wszystkie mają mierzenie D w okolicach 1,31600.
Shorty
Arkadiusz Domagala

Na M15 obserwujemy wzrosty na końcu dwóch układów. Przy dobrym prowadzeniu myślę że powinniśmy dotrzeć do poprzednich szczytów z H4, czyli granice 12580.

Arkadiusz Domagala

Witam wszystkich serdecznie. Mam pytanie w szczególności do tych bardziej doświadczonych traderów. Proszę was o opinie dot. mojej analizy. Szczególnie proszę o te opinie negatywne i wykładanie wszystkich błędów jakie popełniłem bo przecież o to w tym chodzi aby je popełniać i na nich się uczyć. Z góry dziękuję.

Prawdopodobnie zaobserwujemy małe wzrosty do poziomu 10.76, 10.77 i spadek , o czym świadczą dwa układy harmoniczne Kraba (niebieski) oraz Motyla(pomarańczowy). Możliwe będzie też tzw. wyleszczanie aż do poziomu 10.83, 10.85, co będzie zgodne z końcem korekty AB=CD oraz uformowaniem się w pełni układu Leonarda z większej perspektywy czasu.

Hej @adomagala2 ! W momencie jak mamy dwa mocne (najczęściej zewnętrzne) mierzenia fibo - 161,8% należy pamiętać, że pierwsza reakcja może nastąpić już tutaj. Chwilowe odbicie (okazja do pierwszego zagrania np. scalpu) a potem docelowy atak na szeroki układ harmoniczny, który zaprezentowałeś.
Arkadiusz Domagala

Spadki ,pytanie tylko kiedy . Teraz na korekcie ,czy może zaobserwujemy male wzrosty tak aby wypełniły się formacje ???

Arkadiusz Domagala

Prawdopodobnie spadki. Czy mógłby to ktoś potwierdzić???

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live