TakeProfit24
Fx IG Tw
8

TakeProfit24

Jesteśmy dwójką pasjonatów giełdy i rynków finansowych. Obydwaj, mimo młodego wieku posiadamy sporą wiedzę na temat rynków giełdowych, walutowych i surowcowych. Postanowiliśmy że, warto się tą wiedzą podzielić z Wami. Stąd pojawił się pomysł na stworzenie serwisu http://takeprofit24.pl/ Pojawił On się podczas odbywania przez nas stażu w Domu Maklerskim HFT Brokers S.A., który uzyskaliśmy dzięki udziałowi w konkursie inwestycyjnym „Project Trader”.
Doświadczenie: poniżej roku
TakeProfit24

Jak co tydzień mamy dla Was ogromna dawkę materiałów obowiązkowych dla każdego miłośnika i spekulanta na rynkach giełdowych, walutowych i towarowych!
Najpierw zajrzyjcie do przeglądu najważniejszych wydarzeń w rytm jakich podążał będą rynki finansowe: http://takeprofit24.pl/payrollsy-i-draghi/
A następnie spójrzcie na nasze analizy rynków od strony techniczne, które z pewnością przydadzą Wam się w nadchodzącym tygodniu!
http://takeprofit24.pl/techniczny-przeglad-rynkow-7/
ZAPRASZAMY! ;)

TakeProfit24

Wieczorne spojrzenie na 3 wybrane rynki, jak co tydzień. Zapraszamy do naszych autorskich analiz i rekomendacji poszczególnych rynków ;)

http://takeprofit24.pl/13-srodowe-analizy-wybranych-rynkow/

TakeProfit24

Dzisiaj niestety bez analiz technicznych, ale cotygodniowy przegląd najważniejszych wydarzeń nadchodzącego tygodnia na rynkach finansowych już czeka na Was na stronie TP 24. Zapraszamy do czytania i komentowania ;)

http://takeprofit24.pl/bank-of-canada-jannet-yellen/

TakeProfit24

Sesja giełdowa w Europie już niemal zakończona więc? Pora na cotygodniowe podsumowanie tygodnia na rynkach finansowych i omówienie wydarzeń, które najwięcej namieszały i zostaną na długo zapamiętane...
http://takeprofit24.pl/wiara-w-usd-powraca/

TakeProfit24

Na niedzielny wieczór przygotowaliśmy dla Was dwa mega ciekawe artykuły! Pierwszy to przegląd najważniejszych wydarzeń nadchodzącego tygodnia na rynkach finansowych!
http://takeprofit24.pl/protokoly-fed-oraz-ebc-w-najblizszy…/
W drugim zaś, Paweł przeanalizował dla Was kilka rynków od strony technicznej i postarał się wskazać przyszły ruch cen tych walorów:
http://takeprofit24.pl/techniczny-przeglad-rynkow-6/

TakeProfit24

"Za nami czwartkowe posiedzenie Banku Anglii. Jednocześnie to wydarzenie miało być wydarzeniem dnia. Jednak większą zmienność wywołała konferencja szefa banku – Marka Carneya." Na naszej stronie już czeka na Was artykuł dotyczący wspomnianych wydarzeń. Wbijajcie i komentujcie!

http://takeprofit24.pl/bank-anglii-bez-zmian/

TakeProfit24

Dzisiejszy artykuł dotyczący „środowych analiz wybranych rynków” poświęcony zostanie w większości kontynuacji już wcześniej opisanych rynków, a trzecim rynkiem będzie para walutowa USD/CAD. Zapraszam!
http://takeprofit24.pl/11-analizy-wybranych-rynkow/

TakeProfit24

Techniczny przegląd wybranych rynków o poranku, z wykorzystaniem techniki Ichimoku:
http://takeprofit24.pl/techniczny-przeglad-rynkow-5/

TakeProfit24

Jak samopoczucie przed poniedziałkiem tego niedzielnego wieczoru? My jak co tydzień, przygotowaliśmy dla Was przegląd najważniejszych wydarzeń nadchodzącego tygodnia. A w nim z zaciekawieniem oczekujemy czwartkowej decyzji Banku Anglii!

http://takeprofit24.pl/bank-anglii-najwazniejszy-przeglad-wydarzen/

TakeProfit24

Za nami bardzo ciekawy tydzień! W rolach głównych ropa, australijski bank centralny oraz odczyt zatrudnienia pozarolniczego w USA. Odczyt NFP mocno rozczarował i obecnie ciężko będzie liczyć na podwyżki stóp procentowych w USA na najbliższych posiedzeniach Rady do spraw Otwartego rynku(FOMC). Zaskakujący krok podjął z kolei RBA. Australijski bank centralny zdecydował się obniżyć główną stopę procentową do poziomu 1,75%. Z perspektywy graczy intra-day ciekawe ruchy działy się na ropie. Zapraszam do lektury! http://takeprofit24.pl/slaby-odczyt-nfp-podsumowanie-tygodnia/

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live