Laudo
Fx IG Tw
1

Laudo

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 2 lata
Laudo

@lukasz.fijolek Chwilkę temu DAX zatrzymał (i odbił) się nad poziomem wsparcia o którym mówiłeś ledwie przed momentem http://www.fiboteamschool.pl/videoblog/uklad-harmoniczny-na-daxie/ . Ale precyzja i timing;-)

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Dokłądnie szybki trejd wszedł z rana :) Ładna reakcja na nieprzypadkowym poziomi e:)
Laudo

@lukasz.fijolek Clickmeeting padł pod ciężarem zainteresowania i nie wpuścił mnie na webinar "FxParkiet - LIVE TRADING - realne transakcje na EURUSD i DAX'a"
Czy nie lepiej robić to na YT lub FB? N pewno nie będzie takich problemów

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Opublikujemy ten webinar :) Dobry pomysł @Laudo - pomyślimy o tym :)
Laudo

Istotne wsparcie dla USD/JPY na poziomie 111.980.

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
walczą o utrzymanie okrągłego poziomu 112,00
Walczą, walczą, przy okazji czyszczą właśnie SL tuż pod ;-)
Laudo

Mam odczucie, że na EUR/JPY tworzy się właśnie megafon, teoretycznie prowadzący do odwrócenia trendu. @lukasz.fijolek

Laudo

@AdrianBialkowski Witaj Adrian, czy skrypt do jednoczesnego otwierania pozycji buy i sell stop jest gdzieś dostępny? Ewentualnie do kupienia?

Ewelina Gram na daxie
to chyba autorski robot adriana? MAsz na myśli ten skrypt do danych makro?
Rafał Tereszkiewicz Take Profit 24
projekt z tego co widać, nie wypalił
Laudo

@lukasz.fijolek Cześć tu Marek Golda. Live przed chwilą był ciekawy i nieszablonowy. Na idiotyczne komentarze nie zwracaj uwagi ;-)

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Hej Marek! Nie przejmuję się, robię swoje :)
Laudo

Nie wiem czy ktoś zauwazył, że dzisiejszy kurs EUR/GBP jest lustrzany odbiciem GBP/USD. Czy mam rację?

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)