Kris
Tw
1

Kris

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: poniżej roku
Kris

Witam
Jakiś czas temu broker XTB uruchomił nowy instrument tak zwane akcje syntetyczne które wyglądają ciekawie brak dźwigni , krótka sprzedaż brak swapu choć na akcjach amerykańskich jest (testuje demo) https://www.xtb.com/pl/oferta/akcje-syntetyczne tu cały opis .Co o tym myślicie może ktoś już to z was inwestuje za pomocą tego instrumentu . Sam bym spróbował na tych akcjach ale jakąś niechęć do brokerów MM nie lubię jak ktoś grzebie przy moich pieniądzach.

Kris

Pisze tu bo szukam brokera do inwestowania głownie w surowce i cfd na akcje . Zastanawiałem się nad xtb ale widzę że nie warto wiec może wy coś polecicie i najlepiej żeby nie było minimalnej wpłaty tak żeby na małej kwocie sprawdzić jak rozliczane są transakcje . Demo to demo a real to real. Wielkie dzieki za wszystkie komentarze .

pokaż wcześniejsze komentarze
Tak dokładnie o to chodziło tak się zastanawiam czy tego nie używać nie zawsze jestem przy komputerze niekiedy zapomni się jakiegoś zlecenia zrobić nie masz komputera , to zostaje tel i tak się zastanawiam czy traderzy tego używają?
@Pawel1993 skąd wiesz że cms markets podlega kfn ? Na ich stronie nie znalazłem o tym i informacji(chyba że źle szukałem ) jak i na stronie kfn nie ma ich .
@Pawel1993 znalazłem info na stronie cms ale na stronie kfn brak informacji.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)