DziennikTradera
Fx
3

Piotr Majda

www.DziennikTradera.com
Inwestor, przedsiębiorca, dzielę się opinią, nie rekomenduję #dzienniktradera
Doświadczenie: 4 lata
Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Przed odczytami inflacyjnymi z Norwegii i Szwecji.

https://youtu.be/mzpfhRBdK-I

Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Na złocie znajdujemy się na bardzo ciekawym poziomie, poniżej krótka analiza video.
Pozdrawiam!
https://www.youtube.com/watch?v=BNoNTVxj6kM

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Dobra analiza! Wrzucaj na naszym streamie głównym - przyklejonym na środku serwisu- na samej górze - http://fxparkiet.pl/post.php?id=9446
Piotr Majda www.DziennikTradera.com
W dniu wczorajszym na interwale czterogodzinnym mieliśmy potwierdzenie poziomu 1291$. Pozostaje jeszcze pytanie czy po dwóch trzech świeczkach dziennych ponownie dojdzie do testu poziomu 1291$. Po za tym obecnie mamy otwartą drogę w kierunku 1350$.
Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Zgodnie z oczekiwaniami EURAUD przełamał poziom 1,50. Obecnie oczekuję korekty do przełamanego oporu i test wspominanego poziomu. Utrzymanie ceny powyżej 1,50 będzie zapowiedzią do dalszych wzrostów. Więcej szczegółów w analizie EURAUD z dnia 06,10,17

Pozdrawiam!
Piotr

Piotr Majda www.DziennikTradera.com

We wtorek w Katalonii może być gorący dzień, ponieważ może dojść do rozpadu Hiszpanii. W zeszłym tygodniu podjąłem już dwukrotną próbę inwestowania na spadki, ale bez zadowalających efektów. Indeks zachowuje się bardzo nerwowo. Jest duża zmienność, ale bez kierunku. Ten scenariusz będę rozgrywał za pomocą piramidowania, ale z szerzej rozstawionymi zleceniami ze względu dużą zmienność na indeksie.

Pozdrawiam!
Piotr

Piotr Majda www.DziennikTradera.com

W tym tygodniu będę obserwował rynek pod względem ryzyk związanych z kryzysem koreańskim oraz sytuacją w Hiszpanii. Poniżej moja analiza EURUSD.
https://youtu.be/KZobO-k6NWg

Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Cześć :)

W ostatnich miesiącach sentyment do walut z Australii i Nowej Zelandii znacznie się pogorszył. Słabsze oczekiwania gospodarcze oraz cały czas obecna retoryka o możliwych obniżkach stóp sprawiają, że waluty AUD i NZD mogą być jednymi ze słabszych w najbliższych miesiącach. Euro, tym czasem notuje coraz lesze dane gospodarcze i mowa jest o ograniczaniu luźniej polityki monetarnej co znacząco poprawia sentyment do tej waluty. Nie należy jednak zapominać o zagrożeniach dla Euro , które są cały czas są obecne np. w ostatnich dniach Katalonia. Na EURAUD po za tym jest ciekawa sytuacja techniczna, która po przełamaniu poziomu 1,50 może dać silny impuls do wzrostów i zaliczenia kolejnego poziomu 1,55, który wynika z oporu widocznego z interwału tygodniowego. Poziom 1,50 już od czerwca kilkanaście razy był testowany, co zwiększa szansę na silniejszy impuls po wyłamaniu wspomnianego oporu.

Miłego dnia :)

Krzysiek Daytrader walutowy
Cześć! Oczekiwałeś fałszywego wybicia na tym? Widzę właśnie, że zawracają...
Piotr Majda www.DziennikTradera.com
Oczekuję wybicia 1,5 i ruch w kierunku 1,55. Dzisiejsza sesja nas do tego przybliża.
Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Analiza wykresu pary EURSEK 05,10,17
https://youtu.be/JFoBUzbS7Tk

Marcin Drobny inwestor indywidualny
Piotrze możesz zerknąć na Złoto?
Piotr Majda www.DziennikTradera.com
Na złocie od miesiąca mamy silną falę spadkową i do momentu, aż nie wybija pierwszego wyższego szczytu na interwale dziennym nie ma mowy o wzrostach. Ciekawe wsparcie jest na poziomie 1257, ale w ostatnim ruchu kilka już mocnych wsparć zostało rozjechanych. :)
Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Krótka analiza video pary EURCHF.

Pozdrawiam!

https://youtu.be/rWVxIax56Ic

Krzysiek Daytrader walutowy
fajnie się słucha, konkretnie
Piotr Majda www.DziennikTradera.com
Dziękuję :)
Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Analiza wykresu AUDNZD 27,09,17r
https://youtu.be/d0cgLa-MlFw

Piotr Majda www.DziennikTradera.com

Co w razie przedłużenia się kryzysu koreańskiego? Krótka, analiza video :)
Pozdrawiam!

https://youtu.be/MA2pavJNcL4

Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)