Drinker
1

Drinker

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: Brak Informacji
Drinker

mały pomysł na 30 pipsów, rozegranie na niższym TF. tylko te święto w USA i GB nie dają obrotów

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Bierzesz pod uwagę fakt, że nieco niżej znajduje się połowa świecy "marubozu"? Niektórzy traktuję tę "połówkę" jako ważne wsparcie.
pozycje poniżej, zabezpieczone, prowadzenie po świecach z różnych TF. Rano był SL na Kiwi. Szukam pomysłu na DAX - zasięg oczekiwany 12615 w tym tygodniu https://charts.mql5.com/18/387/usdjpy-h4-x-trade-brokers.png https://charts.mql5.com/18/387/eurchf-h4-x-trade-brokers.png https://charts.mql5.com/18/387/audjpy-d1-x-trade-brokers.png
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)