BitemNet
1

Marek Bladowski

Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: poniżej roku
Marek Bladowski

Proszę wybaczy jeśli nie w temacie, ale nie mogę znaleźć jak wyłączyć na tej platformie ten denerwujący dźwięk za każdym razem jak odświeżam stronę (wchodzę w inny link)? Poza tym gdzie na tym portalu społecznościowym można rzucać nowe wątki, posty i gdzie jest moja tablica? Gdzie jest instrukcja obsługi tej strony?
Pozdrawiam serdecznie :)

pokaż wcześniejsze komentarze
Dzięki Łukasz :) Tak, teraz jakby lepiej ;)
A co z dźwiękiem? Zauważyłem, że gra w momencie, gdy w lewym dolnym rogu pojawia się przypomnienie o aktualnie lecącym live. Z tym, że jeśli chodzę po portalu (nie oglądając w tym czasie live) to za każdym razem kiedy przeładowuje się strona, pojawia się ten dźwięk. Samo powiadomienie mi nie przeszkadza, gdybym mógł wyłączyć ten dźwięk.
Myślałem, że lewy górny róg "WPROWADZENIE", to jakaś reklama. Mój błąd, że się nie przyjrzałem :P
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live