Ad_aliF
Fx IG
1

Ad_aliF

Trader Indywidualny
Użytkownik nie napisał jeszcze nic o sobie...
Doświadczenie: 1 rok
Ad_aliF Trader Indywidualny

Witam :) złoto h4 gartley na celowniku

Ad_aliF Trader Indywidualny

myślę ze mamy kolejny mniejszy uklad harmoniczny wewnatrz wczesniejdzego ktory podrzucilem co wy na to ? Pkt. A zatrzymanie w pobliżu 112.000 zabraklo 2 pips-ów punkt B ładnie na poziomie 50 fibo D dojdzie pewnie do 113.000 i dalej zmierzamy w kierunku 110.000 : dajcie znac co o tym myslicie ?

Ad_aliF Trader Indywidualny
Pkt B na pozionie 32.8 .. poprawka
Ad_aliF Trader Indywidualny

co myslicie o pomysle na USD/JPY ? dajcie znac ;)

pokaż wcześniejsze komentarze
Docelowo pewnie tak właśnie bedzie jak na wykresie ale na dzis uwazam ze jeszcze jedno podejście up może miec miejsce - z poziomów Di Napolego 38/61fibo - wykres w wątku powyżej
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@Ad_aliF dodatkowo widzę tam symetrię FE100% czyli AB=CD - poziom jak dla mnie do rozegrania :)
Ad_aliF Trader Indywidualny
dzięki za odpowiedz i podpowiedz :)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)