0
Fx
Audrey
To zwierzątko nie pasuje do standardowych szablonów ponieważ prawy dolny punkt skrzydełka jest niżej od lewego. A więc jest nierasowe, dlatego nie zdobyło by medalu na wystawie. Ale ja często gram tak, że interesują mnie tylko punkty XAD lub XCD. Tylko w tym przypadku dolne mierzenie dorównałbym do punktu A.


Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@Piterek Odnośnie jakiej analizy, luba którego postu piszesz? Wrzuć linka, będzie łatwiej. @Audrey wywyłali Cię do tablicy :)))
Dzięki, @lukasz.fijolek ;) No właśnie dlatego ze skrzydełko (punkt C) jest niżej niż A to jest to shark lub cypher. Chciałam, żeby jakiś znawca fibo się odniósł do tego. Ponawiam rysunek:
Marek1976 FX/GPW
Nie jest to czasem cypher?
Krzysiek Daytrader walutowy
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live