15
Marek1976
FX/GPW
Fx
Straszna sieczka na tym edku, chyba wybijemy dołem to overbalance... Gdzie widzicie kolejne wsparcie?

Adrian Keyha Fx-Nature
Ja widzę kolejne wsparcie gdzie TP mojego sell setup'u, czyli okolice 1,1110-1,1120. https://www.tradingview.com/chart/EURUSD/fdU22Ffi-EURUSD-Simple-sell-setup/
Marek1976 FX/GPW
czyli liczysz na retest tej linii trendu dolnej?
Adrian Keyha Fx-Nature
Kliknij play z prawej strony wykresy, to setup z 16 czerwca, Short poszedł na poziomie 1,11955, TP jest na poziomie 1,1110. Ten retest linii dolnej linii trendu już nastąpił 19 czerwca.
Marek1976 FX/GPW
Czekam na zamknięcie sesji USA na edku, spróbuję zagrań na kontrę
Cluster FE100 i 38fibo jest na poziomie 1.11200
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
@Audrey wytrzymałaś :)?
Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
gdzie targetujesz? Dzielisz na TP1, TP2?
Luka99 byle do przodu
Dzięki za dobre słowo.
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)