166
Fibonacci Team
www.fiboteamschool.pl
Fx
Wczoraj poznaliśmy decyzję ws. stóp procentowych w USA, zaskoczenia dużego nie było (więcej pisaliśmy o tym w raporcie walutowym, na który zapisać się można tutaj: http://www.fiboteamschool.pl/tygodniowy-raport-walutowy-fts/ ), a dzisiaj o 13:00 podobna informacja napłynie do nas z Wielkiej Brytanii. Zmienność może być znaczna, szczególnie uważnie będziemy więc obserwować GBPUSD. Będzie zaskoczenie w tym wypadku?

Lukasz Fijolek FiboTeamSchool.pl
Na dzisiejszym spotkaniu AMA 8 o godzinie 14:00 wspominałem o archiwalnych spotkaniach ABC fundamentów, którego koordynatorem jest @RobertCyrzan - wysyłam Wam wszystkie nagrania TUTAJ - https://www.youtube.com/playlist?list=PLt0VUG3NnZoJe-vJuP-AJdgZXiFDj1rp0
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)