2
krzabr
marketrevolution.eu
https://marketrevolution.ghost.io/autopartner-analiza-debiutanta/

Autopartner to niedawny debiutant na GPW, w spółka w założeniu ma być nowym intercarsem - wielkim dystrybutorem części zamiennych do aut dla warsztatów samochodowych również za granicą. Policzyłem jego plany, zweryfikowałem ostatnie wyniki, sprawdziłem prospekt i wchodzi że 30mln zł zysku netto za 2016 jest całkowicie realne i to z nawiązką. Przy obecnych wskaźnikach daje to sporą przebitkę.
Co z tego będzie zobaczymy, od czasu mojej analizy kurs jest prawie 10% wyżej. A wyniki za q2 i q3 które są najlepsze w branży ze względu na sezonowość są przed nami,
Ewelina Gram na daxie
czyli przyjmujesz zalożenia buy and hold? W przypadku jakby kurs szedlł w dół przy tak dobrych wynikach i ototczeniu makro raczej uśredniasz cenę zakupu?
krzabr marketrevolution.eu
Mam go kupionego po ~3,5 zł i aktualnie mam tam stopa, jak wzrośnie do 4zł to go podniosę.
krzabr marketrevolution.eu
Nie uśredniam w dół bo to zawsze u mnie się kończy stratą, na otoczenie makro i inne nie patrzyłem, po prostu policzyłem sobie wyniki, zyski i przychody, wyszła duża przebitka i gram pod ten scenariusz. Walor planuje potrzymać przynajmniej do wyników za q4/2016 a jeśli będzie dobrze to dłużej :-)
Serwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live

int(0)