353
Lukasz Fijolek
FiboTeamSchool.pl
Fx IG Tw

Skąd bierze się ta precyzja na poziomach Fibonacciego?

ZYSK + 47 pipsów na podstawie jednego mierzenia #fibo

  • Pomału moje wpisy mogą wydawać się nudne, gdyż po raz kolejny opisuję to samo - to co działa w tradingu i analizie technicznej, czyli 61,8% fibo (głównie na parach walutowych z #JPY).
  • Bez szerszego kontekstu nic by nie było do zagrania dlatego, że jak spojrzymy na świecę z M1 i M5 zwyczajnie mogłaby nas przestraszyć... Ale jest coś takiego jak...
  • #Markowanieceny , czy jak kto woli sztuczna podaż, która jest bardzo często widoczna właśnie w bliskim położeniu mierzeń Fibonacciego (w tym wypadku rozgrywaliśmy 61,8%).
  • A mówią, że to WYJŚCIE z pozycji jest najważniejsze... Wniosek z tego zagrania jest prosty i warty zapamiętania

Mierzenia Fibonacciego można wykorzystać zarówno przy wejściu jak i przy wyjściu z pozycji

#zagraniednia #rozegraniednia #zagranieSerwis FxParkiet.pl stanowi platformę umożliwiającą Użytkownikom wymianę informacji na temat Forex, szeroko rozumianego rynku finansowego oraz korzystanie z narzędzi analitycznych pozwalających  na lepsze zobrazowanie zasad funkcjonowania gospodarki. Każdy podmiot, a tym samym Użytkownik Serwisu FxParkiet.pl, który korzysta z jego treści zobowiązany jest do zastosowania się do jego Regulaminu. Właściciel Serwisu FxParkiet.pl – FK Capital Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie (KRS: 0000542919, NIP: 949-220-00-04, REGON: 360779160) nie ponosi żadnej odpowiedzialności za szkody i konsekwencje powstałe w skutek niezastosowania się do Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl. przez Użytkownika. Treść Serwisu FxParkiet.pl ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi rekomendacji ani porady inwestycyjnej w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców. Informacje uzyskane z Serwisu FxParkiet.pl nie mogą być bezpośrednią i samoistną podstawą działań inwestycyjnych Użytkownika. Każda decyzja inwestycyjna użytkownika powinna być starannie przemyślana, a działanie oparte na zweryfikowanych informacjach. Właściciel Serwisu FK Capital Sp. z o.o. i Serwis FxParkiet.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podjęte na podstawie wyżej wymienionych treści, a w szczególności za straty z nich wynikłe. Niezastosowanie się do postanowień Regulaminu Serwisu FxParkiet.pl będzie skutkowało konsekwencjami wskazanymi w niniejszym regulaminie. Każdy podmiot przed rozpoczęciem korzystania z Serwisu FxParkiet.pl zobowiązany jest do dokładnego i rzetelnego zapoznania się z niniejszym Regulaminem.
Live